ZIP Dosyalarını Web üzerinde Açın

Sıkıştırılmış dosyaları internet üzerinde açıp, içinden istediğiniz kısımları indirerek kota tasarrufu sağlamak isteyenler, bu servis tam size göre!

İnternetten indirdiğiniz sıkıştırma klasörlerinin içinde işinize yaramayacak bir sürü gereksiz dosya mı çıkıyor? Sıkıştırılmış dosyayı indirmeden önce içeriğine göz atıp sadece işinize yarayacak kısımlarını indirerek kota kullanımınızı düşürmek ister misiniz? Başarılı bir web hizmeti olan Wobzip tam olarak bunu sağlıyor.

Gereksiz Dosyalardan Kurtulun

Henüz yapım aşamasında olmasına rağmen, sıkıştırma dosyalarını web üzerinde açıp, içinden istediğiniz bölümleri kullanmanıza olanak sağlayan Wobzip’in desteklediği formatlar; 7z, ZIP, GZIP, TAR, BZIP2, RAR, CAB, ARJ, Z, CPIO, RPM, DEB, LZH, SPLIT, CHM, ISO şeklinde sıralanıyor. Dosyanın URL’sini yazdığınızda önce bir virüs testi yapan servis, ardından dosyayı açıp içeriğini görüntülüyor. Şimdilik 100 MB‘a kadar sıkıştırma dosyalarını açabilen Wobzip‘i kendi bilgisayarınızdaki sıkıştırma dosyalarını açmak için de kullanabilirsiniz.

Wobzip‘te sıkıştırılmış dosya açabilmek için, hedef dosyanın 100 MB altında olması, Unicode karakter içermemesi ve şifrelenmemiş olması gerekiyor.

Bilgi İçin: Wobzip

Bir cevap yazın