Zemana Antilogger

Zemana Antilogger indir

Zemana Antilogger

Zemana Antilogger, bilgisayarınızda çalışan veya çalışmaya başlayan programların hepsini kontrol altında tutarak, sezgisel ve gerçek zamanlı davranış analizleri takip yöntemi ile, sisteminize zarar verebilecek veya çevrimiçi şifrelerinizi çalmaya yeltenen zararlıları, birkaç mili saniye içerisinde tespit eder ve durdurur.

Zemana Antilogger, kurulduğu sistemlerde, minimum hafıza kullanımı ile sistemi yormadan, maksimum koruma performansı sağlar.

Bilgisayarımda kurulu anti virüs var, buna rağmen Antilogger’a ihtiyacım var mı?
Evet. Çünkü klasik antivirüs sistemleri, önceden tanımlanmış, bilinen zararlılara karşı koruma sağlarlar. Kısacası, yeni ortaya çıkmış zararlılara karşı koruma sağlayamazlar. Diğer taraftan, zararlının tespit edilip, veri tabanına koyulması ve böylelikle, kullanıcı tarafında korumanın başlatılması işlemleri sırasında geçen sürede de kullanıcı, söz konusu zararlıya karşı tamamen korumasızdır.

Zemana AntiLogger, anti-virüs ve firewall ürünleri ile uyumlu çalışır mı?

Zemana AntiLogger geliştirilirken, uyumluluk konusuna özel önem verilmiş ve yaygın olarak kullanılan antivirüs, firewall, antispyware ve diğer tüm güvenlik programları ile uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Zemana Antilogger uyumluluk listesi için lütfen tıklayınız.

HTTPS/SSL protokolü kullanan internet bankacılık sitelerine güvenmeli miyim?
Web sitelerinin “https://” başlıyor olması, veri transferlerinin SSL (şifre katmanlı veri transferi) ile yapıldığı anlamına gelir ve veriler transfer sırasında güvendedir. Ancak, SSL protokolü, verilerin sizin bilgisayarınızdan karşı ağa ulaşana kadar etkindir. Veriler, transfer edilmeden önce, tamamen korumasızdır. Eğer bilgisayarınızda SSL zararlısı var ise, bu bilgileri çalıp kendi tarafına alabilir. Çalınan bilgiler hırsızlar için çok sade, anlaşılır durumdadır. Örneğin; İnternet bankacılığı kullanıcı adı ve şifresi.

Genel Özellikleri:

  • Bütün internet işlemlerini koruma sağlar
  • İnternet Bankacılığı ve online finansal işlemleri korur
  • Kişisel e-mail ve mesajlaşmalara koruma sağlar
  • Üst düzey Keylogger koruması
  • Üst düzey Sanal Klavye ve ekran koruması
  • Sistem kaynaklarını sömürmeden yüksek performans
  • Kolay indirebilme, kurulum ve kullanım

Not: Program 15 günlük deneme sürümüdür. 15 gün boyunca tüm özelliklerinden kısıtlama olmadan yararlanabilirsiniz. 15 gün sonunda kullanmaya devam etmek için programı satın almalısınız. Tam sürüm fiyatı 24 TL’dir. Programı satın almak için tıklayınız.

Zemana Antilogger download

Bir cevap yazın

indir, program indir,