YouTube Song Downloader

YouTube Song Downloader download

YouTube Song Downloader

YouTube Song Downloader, Youtube sitesinden MP3 ya da video indirmeyi sağlayan bir program. Basit yapısı sayesinde şarkı adını yazıp, GO tuşuna tıkladığınızda sonuçlar listelenir. Liste içinden istediğinizi seçip indirebilirsiniz. Hepsi bu kadar! (Eğer bir güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz)

Ayrıca indirmeden önce dosyanın önizlemesine bakabilir ve şarkıyı dinleyebilirsiniz. Program müzik dosya biçimi olarak MP3, video dosya biçimi olarak FLV, AVI, MP4’ü destekler.

Çok fazla ayrıntı ve ince ayar içermeyen ve basit yapısı, kolay kullanımı ile Youtube sitesinden ses/görüntü dosyası indirebilirsiniz.

“Search Albums” kısmına tıklayıp üst kısma “şarkıcı” adını yazıp aratma yaptığınızda şarkıcının Youtybe içindeki tüm albümleri listelenir. Daha sonra albümün içindeki tüm şarkıları ya da sadece seçtiğiniz şarkıları “downloads” diyerek indirebilirsiniz. Ayrıca ister müzik, ister video klip ya da hem ses hem görüntülü şeklinde indirme yapabilirsiniz.

Ücretsiz lisans hakkında:

Program ücretsiz. Programı başlattığınızda karşınıza kayıt olmanızı isteyen bir pencere gelecek. Buraya geçerli bir e-posta adresi ve isim bilgilerinizi yazdıktan sonra, “Get free unlock code now” tuşuna tıkladığınızda firma e-posta adresinize “kayıt kodu” gönderecek. Bu kodu alt kısımda bulunan gerekli yere yazıp ya da kopyalayıp, yapıştırdıktan sonra ücretsiz olarak kullanabilirisniz. Ayrıca tuşa tıkladıktan sonra biraz beklediğinizde e-posta adresinize gönderilen “kayıt kodu” alt kısma yazılır. “Unlock now” tuşuna tıkladığınızda programın içine girip, dosya indirmeye başlayabilirsiniz.

Eğer kenar kısımda çıkan reklamladan (Amazon.com) kurtulmak ve geliştiriciye yardım (bahşiş) etmek isterseniz (tip: bahşiş) 10$’a satın alabilirsiniz (TL: 24).

Notlar:

Programı 2 farklı makine 2 farklı işletim sistemiyle denediğimde birinde yeniden başlat istedi (XP), diğerinde ise .netFramework 4.0 kurulmasını istedi (7). Eğer FrameWork 4.0 kurulu değilse, kurulum içinden önce onu kurup daha sonra esas kuruluma devam edebilirsiniz.

YouTube Song Downloader download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,