Yengesini masörle bastı, kendisi de istedi!

Abisinin karısını, sosyetenin gittiği bir SPA’da çalışan masörle basan genç görümce ‘Ben de isterim’ diye tutturdu. Masör ikisini birden idare ediyordu ki, olanlar oldu!

Yengesini masörle bastı, kendisi de istedi

EVDE HİZMET VERİYORDU

SOSYETE bu dedikoduyla çalkalanıyor! İddiaya göre, İstanbul’da sosyetenin uğrak yeri olan lüks bir SPA’da çalışan, genç ve karizmatik masör, evli kadınlara masaj dışında başka hizmetler de veriyordu! Bunu duyan sosyetenin tanınmış ailelerinden birinin gelini, yakışıklı masörün devamlı müşterilerinden biri oldu. Ancak SPA’da rahat edemeyen gelin, masörü haftanın belli günleri, Emirgan sırtlarındaki villalarına çağırmaya başladı. Ama bir gün genç ve bekar görümce, masörle yengesini iş üstünde yakaladı.

KOCA EVE BASKIN YAPTI

GELİNLE masör, korkudan ne yapacaklarını şaşırırken, görümceden beklemedikleri bir tepki geldi. ‘Geline var da bana yok mu? Ben de isterim’ diyen görümce, üstündekileri çıkarıp aralarına katıldı. Üçlü ilişki, mutlu mesut devam ediyordu ki, olayı öğrenen sosyetik gelinin kocası eve baskın yaptı. Çıkan kargaşada masör kaçıp canını kurtarırken, öfkeden deliye dönen işadamı, karısını ve kız kardeşini evire çevire dövdü. Gelin-görümce, şu sıralar, pek ortada görünmüyorlar! Masör de istifa edip izini kaybettirmiş!

Bir cevap yazın

dedikodu, masaj, masör, sosyete,