Yaz tatili planı yapmayanların imdadına mobil uygulamalar yetişiyor

Yaz tatili planı yapabileceğiniz mobil uygulamalar

Hayatın her alanına dokunan mobil uygulamalar tatile çıkacaklar için de en uygun uçak ve otobüs biletinden otel rezervasyonlarına, restoranlardan paket programlara kadar pek çok seçeneği cebinize taşıyor.

Yaz tatili planı yapmayanların imdadına mobil uygulamalar yetişiyor

Okulların tatile girmesiyle başlayan uzun yaz tatili dönemi için henüz plan yapmayanların imdadına mobil uygulamalar yetişiyor. Hem tatil öncesinde hem de seyahat esnasında hayatı kolaylaştıran uygulamalar, size rehberlik görevi yapıyor. Ulaşımdan konaklamaya kadar her türlü seyahat planını kolaylaştıran bazı ücretsiz uygulamaları sizin için derledik:

eDreams’le karşılaştır

Online seyahat acentesi eDreams, en ucuz uçuşları çeşitli havayollarından çekerek size sunuyor. Sistem, böylelikle fiyat karşılaştırması için tüm havayolu şirketlerine tek tek bakmayı ortadan kaldırıyor.

oBilet’le otobüs keyfi

Eğer tercihiniz uçak değil de otobüsten yanaysa şehirlerarası yolculuklarınızı planlamada oBilet’i kullanabilirsiniz. Seyahat noktanızı ve tarihleri seçerek otobüs firmalarının sunduğu en uygun biletleri uygulama üzerinden görebilir ve “satın al” tuşuna basarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Booking.com’la iyi fiyat

Bu uygulama, en iyi fiyat garantisiyle her zaman rezervasyon yapmayı sağlıyor. Uluslararası çapta 640 binin üzerinde otel seçeneğine sahip uygulama sayesinde dünyanın birçok ülkesinde kredi kartsız otel rezervasyonu yapabilir, en iyi otelleri en ucuz fiyata bulabilirsiniz.

AroundMe ile keşfet

AroundMe, ilk kez gittiğiniz bir şehirde kaybolmadan istediğiniz yerleri bulmanızı sağlayan lokasyon bazlı bir keşif uygulaması. Bulunduğunuz lokasyonu tespit ederek yakınınızdaki benzincileri, restoranları, barları, otelleri, hastaneleri gösteren uygulama ile ihtiyaçlarınızı çok daha çabuk karşılayabilirsiniz.

100 bin otel

Tatil Sepeti ile yurtdışı ve yurtiçi paket turları satın alabilir, 100 binden fazla otelde rezervasyon yaptırabilir, uçak ve otobüs bileti işlemlerinizi gerçekleştirerek iyi bir tatil planlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

tatil,