Yandex’ten İstanbullulara özel Ramazan sayfası

Yandex, İstanbul’daki tüm Ramazan etkinliklerini önümüze getiren “İstanbul’da Ramazan” sayfasını kullanıcılara sundu. İftar yerlerinden söyleşilere İstanbul’daki Ramazan organizasyonlarını içeren sayfada tüm etkinlikler hakkında detaylı bilgi almak mümkün.

Ramazanın başlamasıyla birlikte iftar ve sahur vakitleri, namaz saatleri, sureler, dualar ve yemek tarifleriyle ilgili bilgileri arama motoru üzerinden pratik bir şekilde sunmaya başlayan Yandex, şimdi de İstanbul’daki kullanıcılarına Ramazan ayı için özel bir sayfa tasarladı.

Ramazan ayı boyunca İstanbul’da belediyeler tarafından kurulan eğlence alanları ve iftar çadırları, düzenlenen dini sohbetler, konserler ve gösteriler yandex.com.tr/ramazan adresindeki özel sayfada harita üzerinden görülebiliyor.

Yandex Istanbul Ramazan

İstanbulluların Ramazan etkinliklerini tek bir yerde toplayan sayfa İftar Yerleri, Konser-Gösteri, Özel Eğlenceler ve Söyleşi adlı dört ana kategori altında bütün organizasyonları gösteriyor.

Sayfa üzerinde dinleti, oyun ve söyleşi gibi etkinlikler 7 günlük periyotlar halinde listelenerek İstanbul haritası üzerinde gösteriliyor.

Bir cevap yazın

istanbul, ramazan ayı, Yandex,