WordPerfect Office

WordPerfect Office download

WordPerfect Office

Ev ve ofis kullanıcıları için üretkenlik yazılımı. Corel® WordPerfect® Office X5 – Standard sürümü, kelime işlem, elektronik tablo, sunum ve eopsta işlemleri için temel bir ofis paketidir. Paket, en yeni üretken yazılımları, web’in en iyileri ile birleştiriyor. Tümü yeni Web hizmetleri, Microsoft® Office SharePoint® desteği, daha fazla PDF aracı ve Microsoft Office ile daha iyi uyumluluk sayesinde daha hızlı çalışın ve çok daha verimli paylaşın.

WordPerfect Office X5 ile çevrimiçi veya çevrimdışı daha çok şey yapın— en iyi çalışma tarzınıza uyan üretkenlik yazılımı. Daha çok paylaşarak çalışabilmenize yardım edecek yeni teknolojilerle buluşturarak, tüm ofis araçlarınızla kaynaklarınızı bir araya getiriyor. Klasik kelime işleme gücü ve kontrolü. Microsoft Office dahil olmak üzere 60’dan fazla dosya formatı için güvenilir uyumluluk. Yeni SharePoint Server desteği. Yeni, bütünleşik eposta istemcisi ve takvim.

Ayrıca, WordPerfect Office paketini diğer tüm ofis paketlerinden ayıran, PDF açıklama ekleme olanağı gibi daha fazla PDF aracı. Komple üretkenlik yazılımı paketi.Milyonlarca insan, Reveal Codes, Make It Fit ve bütünleşik PDF yetenekleri sebebiyle, en önemli işleri ve fikirleri için WordPerfect Office paketine güveniyor. Güçlü yeni araçları ve ek üçüncü parti uygulamalarıyla, rakipsiz bir üretkenlik yazılım deneyimi sunuyor.

Web Hizmetleri Entegrasyonu

Bir belgenin her açılışında, Web’den alınmış olan bilgileri otomatik olarak toparlayın. Örneğin, güncellenen stok fiyatları ile bir rapor hazırlayın, güncel bilgileri içeren bir emlak broşürü gönderin veya günlük hava durumu raporları yayınlayın.

Mozilla® Thunderbird® for WordPerfect® Office

Bu yeni entegre eposta istemcisi ve takvimi, basitleştirilmiş, sekmeli bir ortamda e-posta takibi ve herhangi bir epostayı hızlıca bulma olanağı sunuyor. Epostaları ayrı sekmelere yükleyerek, epostalar arasında hızlıca geçiş yapın. Tam olarak aradığınızı hassas bir şekilde belirlemek için epostaları filtreleyin. Ek olarak, Gmail™ gibi diğer kaynaklardaki epostalarınızı tek bir gelen kutusunda yönetin.

Nuance® PaperPort® 12 SE

Belgeleri ve fotoğrafları, hızlı ve kolay bir şekilde tarayın, organize edin, arayın ve paylaşın. PaperPort 12 SE tüm belge türlerini—mektupları, vergi formlarını, tarifeleri, yasal dosyaları, faturaları ve diğer türleri— arama yapılabilir PDF’lere dönüştürün, böylece önemli belgeleri masaüstünüzde tek bir uygun noktada takip edebilirsiniz. Para tasarrufu yapın, kağıt israfını azaltın ve ofis üretkenliğini arttırın.

Geliştirildi! Dahili PDF Araçları

WordPerfect Office X5, diğer ofis uygulamalarına göre PDF’lerle daha çok iş yapmanızı sağlıyor. Belgelerinizi, elektronik tablolarınızı ve sunumlarınızı, iş arkadaşlarınız ve müşterilerinizle paylaşmak için PDF’e dönüştürün. Yeni yorum araçlarını kullanarak belgelerinizi yönetin ve diğerleriyle paylaşın. Ek olarak PDF belgeleri düzenlemek ve yeniden kullanmak için kolaylıkla metne dönüştürün.

Geliştirildi! Aktarım

Paketin önceki sürümlerinden WordPerfect Office X5 sürümüne çok daha kısa sürede ve efor harcamadan geçiş yapın. Menü komutları değişmiş olsa da, önceki sürümlerde hazırlanmış olan şablonları, özelleştirilmiş menüleri, kısayolları ve araç çubuklarını aktarabilir birkaç tıklamayla WordPerfect Office X5 sürümüne aktarabilirsiniz. Organizasyonunuzda uygulamaların farklı sürümleri kullanılmaya devam ediyor olsa da, ağ yöneticiniz WordPerfect makrolarını kolaylıkla güncelleyebilir ve yeniden kullanabilir.

Yeni! Microsoft SharePoint Desteği

Herhangi bir grup veya organizasyon için günlük aktiviteleri basitleştirerek üretkenliği arttırın. Şimdi WordPerfect Office ile sıkı bir şekilde entegre olan SharePoint Sunucusu, insanların içerikle, işlemlerle ve iş verileriyle etkileşimini kolaylaştırıyor. Organizasyon sınırları içinde veya dışında, bilgiyi paylaşın, bilgiyi bulun ve çok daha kolay paylaşın.

Redaksiyon

Hassas veya gizli bilgileri siyah çizgi ile değiştirerek, bu bilgilere herhangi bir şekilde erişilmemesini garantileyebilirsiniz. Bu benzersiz özellik, belgede gizlenecek bilgiler için arama yapabilir ve otomatik olarak redaksiyon işaretlerini uygulayabilir. Ek olarak, redaksiyonu yapılan belge, redaksiyonu yapılan metin de içinde olmak üzere .doc, .pdf veya .wpd dosyası olarak kaydedilebilir.

Geliştirildi! Microsoft® Office Uyumluluğu

En son OOXML sürümleri de (.docx, .xlsx, .pptx) dahil olmak üzere, Microsoft® Word, Microsoft® Excel® ve Microsoft® PowerPoint® dosyalarını açın, düzenleyin ve kaydedin.

60’dan fazla dosya formatı desteği

Ünlü ve benzersiz dosya formatı desteği ile WordPerfect Office X5, etkileyici sayıda formatla çalışma olanağı sağlamaya devam ediyor. Kelime işlemcilerin ve elektronik tabloların ilk dönemlerinde oluşturulan dosyalardan yeni standartlara kadar.

Tümü bir arada Ofis Yazılımı Çözümü

Tümünü WordPerfect Office X5 ile elde etmek varken, neden redaksiyon, PDF oluşturma ve PDF düzenleme araçları içeren bir ofis paketi için zaman ve para harcayasınız ki? Tüm bu üretkenlik yazılımlarının birbiriyle olan sıkı entegrasyonu, yumuşak, zaman kazandıran, baş ağrısından uzak bir iş akışı sağlıyor.

Kısıtlama ve lisans: 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Lisanslı fiyatı ise 179.99$. Programı Türkiye’de ETİ Yazılım Merkezi’nden satın alabilirsiniz.

WordPerfect Office download

Bir cevap yazın

indir, program indir,