Word Converter

Word Converter indir

Word Converter

Word Converter kullanım kolay bir dosya dönüştürme programıdır. Program sayesinde MicroSoft Word 2007 (*.DOCX), MicroSoft Word 97-2003(*.DOC), Hyper Text Markup Language (*.Htm,*.Html), Plain Text Format (*.TXT), Rich Text Format (*.RTF), Cascading Style Sheet (*.CSS), Extensible Markup Language (*.XML), BMP, JPG, JPEG, PNG, GIF, WMF ve TIF dosyalarını DOCX, DOC, Adobe PDF File (*.PDF), Htm, Html, TXT, RTF, CSS, XML dosya türüne dönüştürebilir.

Program kurulduktan sonra gelen pencereden dosya konumunu seçip, kayıt yeri ve türünü de belirledikten sonra ‘Convert/Dönüştür’ tuşuna bastığınızda dosya dönüştürme başlatılır.

Kullanıcı dostu bir arayüz ve kolay kullanıma sahip. Program fazla ayrıntı içermez ve menü karmaşası da yok. Sade ve tek bir arayüz içinde dönüştürme işlemi gerçekleşir.

Ayar olarak sadece sayfa görünümü, çoklu seçim, çıktı yolu aç, PDF güvenliği ve sayfa düzenleme seçenekleri ayrıntı içermeden yer almaktadır.

Kısıtlama ve lisans:
Deneme sürümü 6 gün ve ücretsiz deneyebilirsiniz. Süre haricinde çıktı çalışmanın en üstüne filigran ekler. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95$’dır.

Word Converter download

Bir cevap yazın

indir, program indir,