Wise Video Downloader

Wise Video Downloader indir

Wise Video Downloader

Wise Video Downloader, YouTube üzerinden kolayca yüksek kalitede ve yüksek çözünürlükte tam HD videolar indirebileceğiniz bir yazılımdır. Yazılım YouTube üzerinden video indirmenizi sağlayan diğer yazılımların aksine internet tarayıcınızdan bağımsız olarak çalışabilmektedir. Yani yazılımın kullanımı herhangi bir tarayıcıyı bağlı değildir. İndirme işlemlerini tamamen yazılım aracılığıyla yapabilirsiniz.
Wise Video Downloader yazılımı ile ana menünün sağ bölümünde indirmek istediğiniz videoyu aratabilirsiniz. Arama sonuçları anında ana menüde görüntülecek ve herbir videonun altında “Videoyu İndir” isimli bağlantılar bulunacaktır. Bu bağlantıya tıkladığınız anda indirme işlemi başlayacaktır.
Yazılımla arama işlemi yapmadan doğrudan indirme yapmak isterseniz yazılımın ana menüsünün sol bölümündeki “YouTube URL’si Girin” alanına indirmek istediğiniz yazılımın YouTube linkini girmeniz yeterli olacaktır. Yazılımın kullanımı gördüğünüz gibi son derece basittir. Ayrıca yazılım arama ve indirme işlemlerini çok hızlı yapmaktadır. Tümüyle ücretsiz ve Türkçe sunulan bu yazılımı kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.

Wise Video Downloader download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,