WinMount Free Edition

WinMount Free Edition download

WinMount Free Edition

WinMount ile disk kalıplarını veya sıkıştırılmış arşivleri yeni bir sürücü olarak bilgisayarınıza tanıtarak açabilirsiniz. Arşiv dosyalarını açma, sıkıştırılmış arşiv dosyaları oluşturma, SFX desteği programın diğer kullanışlı özelliklerindendir.

Program MOU, RAR, ZIP, 7Z, CAB, ARJ, ISO, GZ, BZ2, TAR, WIM, ISO, BIN, BWT, MDS/MDF, NRG, IMG, ISZ, CUE, CCD, APE, FLAC, WV, VHD, VDI, VMDK dosya türlerini desteklemektedir ve bu dosya türlerini sürücü olarak bilgisayarınıza tanıtabilir.

Kurulum sonrasında program ile açmak istediğiniz dosya türlerini seçebileceğiniz bir pencere açılacaktır. Seçtiğiniz dosya türleri çift tıklandığında program ile otomatik olarak sürücü şeklinde bilgisayarınıza tanıtılacaktır.

WinMount ayrıca belirleyeceğiniz boyutta boş sürücü bölümü oluşturma özelliğine sahiptir.

WinMount dahili görüntüleyicisi ile yukarıda belirtilmiş olan dosya türlerini program içerisinden görüntüleyebilmekte ve bu arşiv dosyalarından çıkartma işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Sıkıştırma özelliği ile seçilen dosya ve klasörleri zip, mou veya 7z arşiv türünde sıkıştırabilmekte, sıkıştırma ayarlaması yapabilmekte ve arşiv parolası ekleyebilmektedir.

SFX özelliği ile seçilen dosyaları kendinden açılır exe uzantılı dosyalara dönüştürebilmekte ve SFX detaylı ayarlamalarını yapabilmektedir.

Bilgisayara sürücü olarak tanıtılan bir arşivi iptal etmek isterseniz, programdan arşiv dosyasını seçtikten sonra Unmount düğmesine tıklamanız yeterlidir.

Programın 64 Bit işletim sistemleri için olan sürümünü indirmek için buraya tıklayınız.

WinMount Free Edition download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,