Website Realizer

Website Realizer download

Website Realizer

Website Realizer, kolaylıkla CSS tabanlı web siteleri oluşturabilmenizi sağlayan WYSIWYG tarzda, yani kodlamayla uğraşmadan görerek dizayn edebileceğiniz bir web sitesi editörüdür.

Program, resimleri sürükle-bırak ile yerleştirebileceğiniz, ses/video klipleri, formlar, java script ve diğer sayfa öğeleri ekleyebileceğiniz bir görsel sayfa tasarımcısı modu sunuyor. İster hazır temaları (template) kullanarak isterseniz de sıfırdan kendi dizaynınızla sitenizi oluşturabilirsiniz.

Program gezinti çubuğu (navigation bar) editörü, tuş (button) oluşturucu, renk analizcisi, filtre efektleri ile katman desteğine sahip bir resim editörü de dahil olmak üzere tasarım sürecinde size yardımcı olmak için çeşitli araçlar içerir.

Sitenizden ürün veya hizmet sunuyorsanız kolayca güvenli ödeme veya bağış yapma düğmesi oluşturmak için sağlanan PayPal düğmesi editörünü kullanabilirsiniz.

Web Sitesi Realizer otomatik olarak tüm web öğelerinizi yönetir ve tasarım bittiğinde, dahili S/FTP istemcisini kullanarak tüm içeriği web sunucunuza gönderip sitenizi yayınlamanıza yardımcı olur.

Program ayrıca iç ve dış bağlantı (link) denetleyici, HTML kod parçacıkları desteği, özelleştirilebilir site stilleri, entegre imla denetimi, ve daha fazlasını içerir.

Programın bazı tema ve efektlerden yoksun olan bu ücretsiz sürümünü 15 gün boyunca deneyebilirsiniz. Beğenirseniz 60$ karşılığında satın alarak kısıtlamasını kaldırabilirsiniz.

Website Realizer download

Bir cevap yazın

Etiketler: