Web Sayfalarını E-Posta ile Gönderin

Web Sayfalarını E-Posta ile Gönderin

İnternette dolaşırken arkadaşlarınızla mutlaka paylaşmanız gereken bir web sitesi buldunuz ama hiçbiri online değil. En kolay çözüm burada.

Bazen paylaşım aşkıyla dolduğunuz sırada ne MSN ne de Skype’da bir tek sohbet insanı bulunmaz. Bu gibi durumlar, sizi bulduğunuz harika internet sitelerini başkalarıyla paylaşmaktan alıkoymamalı.

Firefox’tan Opera’ya ve Internet Explorer’a kadar her türlü web tarayıcısını destekleyen Email This adlı bookmarklet, gayet kolay bir yöntemle çalışıyor.

Yer İmleri Çubuğunun Demirbaşı

İnternette gezerken birileriyle paylaşmak istediğiniz web sitelerine denk geldiğinizde, yer imlerine eklediğiniz Email This tuşuna tıklayın.

Açılan yeni sekmede bu web sayfasını paylaşmak istediğiniz alıcıları belirleyip notunuzu ekleyin. Email This sizin adınıza bir e-posta gönderip alıcılara ilgili sayfanın bağlantısını sunuyor.

Tarayıcınıza Ekleyin

Özellikle verimli ekip çalışmaları için, Email This bookmarklet’ini tarayıcınızın baş köşesinde tutmanızda fayda var. Kullandığınız tarayıcıya uygun olan Email This düğmesini bu sayfadan ekleyebilirsiniz. Düğmeyi eklemek yer imleri çubuğuna sürüklemeniz yeterli.

Bir cevap yazın

e-posta, Email This, Firefox,