Vildan Atasever’ın Seksi Pozları İnternete Düştü

Vildan Atasever resimleriYasak kareler!

Erkek dergilerine verdiği çıplak pozları için “Umurumda değil” diyen oyuncu Vildan Atasever‘in evinde webcam‘le çektiği birbirinden cüretkar fotoğraflar, internet ortamında dolaşmaya başladı…

Bunlar umurunda mı?

Geçtiğimiz yıllarda çıplak pozlarıyla olay yaratan Vildan Atasever, ‘Bu fotoğraflar umurumda değil’ demişti Aradan yıllar geçti… Ve ünlü oyuncu yine çıplak pozlarıyla gündeme geldi Vildan’ın seksi pozları internete düştü.

Güzel oyuncu Vildan Atasever, geçtiğimiz yıllarda basına sızan çıplak pozlarıyla uzun süre gündemi meşgul etmişti. 17-18 yaşlarında çektirdiği seksi pozları gazete manşetlerini süsleyen Vildan, bu fotoğraflar için “Umurumda bile değil” şeklinde yorumlar yapmıştı. Bu sayede yakaladığı şöhreti akıllıca kullanan Vildan Atasever, bu süre zarfında birçok film ve dizide rol aldı.

BAZI KARELERDE ÇIRILÇIPLAK!

Ünlü oyuncunun çektirdiği bu seksi pozlar unutulmuşken, ortaya çıkan yeni fotoğraflar şok etkisi yarattı. Webcam’ini kullanarak kendi kendisini çektiği pozlarda, Vildan’ın yarı çıplak hatta bazı karelerde çırılçıplak olması dikkat çekti. Seksi oyuncu konu hakkında yorum yapmazken, herkesin aklına “Acaba bu fotoğraflar Vildan Atasever‘ın umurunda mı?” sorusu geldi.

Video ve Resimler için Tıklayın

Vildan Atasever’ın Seksi Pozları İnternete Düştü için yorumlar “19”

Bir cevap yazın

Vildan Atasever, Vildan Atasever çırılçıplak, Vildan Atasever webcam,