Varşiv Programı

Varşiv indir

Varşiv

Video arşiv, filmlerinizi, dizilerinizi ve videolarınızı arşivlemenize yarayan bir yazılımdır. Standart arşivleme yazılımlarına kıyasla Varsiv arşivlerinizi sürücülerinizde düzenli ve toplu şekilde tutmanızı sağlar. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirilen Varsiv, tamamen ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Öne çıkan bazı özellikleri inceleyiniz.

Kedi

Kedi özelliği, arşivinizde bulunmayan ve sistemde yerini hatırlayamadınız veya bilmediniz videolarınızı filmlerinizi kolaylıkla bulmanıza ve arşivinize katmanıza yardımcı olur. Sisteminizde kaçak kalmayacak.

Media Bilgileri

Media bilgileri özelliği, arşivinizdeki filmleri izlemeden önce, arşivinizin çözünürlük bilgilerine , ses bilgilerine, dosya bilgilerine hızlıca öğrenmenize olanak sağlar. Ayrıca isterseniz text dosyası olarak çıktı almanızada imkan sağlamaktadır.

Arkadaşıma Gönder

Arkadaşıma gönder özelliği ile arşivinizde bulunan filmlerden bir liste oluşturabilir ve bu listedeki filmlerin bilgilerinden altyazılarına kadar her şeyi tek tuşla arkadaşın veri deposuna düzenli şekilde kopyalayabilirsiniz.

IMDB

IMDB özelliği, arşivinizdeki filmlerin dizilerin IMDB deki bilgilerini bir özet şeklinde sizi bilgilendirmeye olanak sağlar.

VAR PUANI

Var Puanı ile arşivinizdeki filmleri, dizileri puanlayabilirsiniz.

Eklentiler

Kullanıcıların veya varsiv’e özgü geliştirilen yeni araç ve eklentilerin varsivde kullanılmasına olanak sağlayan modül.

Varşiv Programı download

Bir cevap yazın

program indir, ücretsiz programlar,