URL Paster Bookmark Manager

URL Paster Bookmark Manager download

URL Paster Bookmark Manager

URL Paster Bookmark Manager sıkkullanılanlar/yerimleri düzenleme programıdır. Program IE, FireFox, Safari,Google Chrome, Opera, Maxthon gibi web tarayıcılarını destekler. Program sayesinde sıkkullanılanlar/yerimlerini düzenleyebilir ve birbirleri içine aktarabilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanıma sahip. Program kurulum gerektirmez. indirdiğiniz RAR dosyası masaüstüne çıkartıp, klasör içinde bulunan EXE dosyayı çalıştırdığınızda program çalışır.

“Settings/Import bookmark from” yoluyla bilgisayarda yüklü sıkkullanılanlar/yerimleri bağlantılarını programın içine alıp düzenleyebilir, ayrıca kırık link taratması yapıp, artık çalışmayan bağlantıları bulup temizleyebilirsiniz.

Programın içinden sıkkullanılanlar/yerimlerini hızlı kaydetmek için kısayol tuşu atayabilir, benzer bağlantıları bulabilir, HTML, HTM olarak kaydedilen sıkkullanılanlar/yerimlerini programın içine alabilirsiniz.

Türkçe dil dosyasını buradan indiriniz (Sağ tuş Hedefi Farklı Kaydet şeklinde). Bu dosyayı kopyalayıp programın olduğu konuma yapıştırın. Programın içinden gerekli ayarlamayı yaptıktan sonra Türkçe kullanılabilir. (Türkçe dil dosya sürümü 2.6’dır).

Kısıtlama ve lisans:

Deneme sürümde sadece 20 adres sınıflandırılabilir. Tam olarak kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95$’dır.

URL Paster Bookmark Manager download

Bir cevap yazın

indir, program indir,