Ünlüler Çıplak

Tuba Büyüküstün, Ceyda Düvenci, İpek Tenolcay, Sinem Güven, Burcu Kara, Hülya Koçyiğit gibi ünlü isimler, Meme Vakfı’nın düzenlediği kampanya için çarpıcı pozlar verdiler.

Kanal D’de yayımlandığı günden beri büyük beğeni toplayan ve reyting rekorları kıran ‘Asi’ dizisinin güzel yıldızı Tuba Büyüküstün, meme kanseriyle mücadele çalışmalarına destek vermek amacıyla, objektif karşısına geçti. ‘Asi’deki rolüyle büyük beğeni toplayan Tuba Büyüküstün, Arap ülkelerinde de çok seviliyor. O kadar ki ‘Ihlamurlar Altında’ dizisindeki rol arkadaşı Bülent İnal ile birlikte bir Arap filminde başrol bile oynayacak.

BENNU GEREDE FOTOĞRAFLADI

Aralarında Yeşilçam’ın unutulmaz ismi Hülya Koçyiğit, oyuncu Ceyda Düvenci, manken-oyuncu İpek Tenolcay, manken Sinem Güven, oyuncu Burcu Kara gibi isimlerin de bulunduğu proje için çarpıcı pozlar vermeyi kabul eden Büyüküstün’ü Bennu Gerede fotoğrafladı. Tuba Büyüküstün’ün ve diğer isimlerin fotoğrafları, ‘Rowenta ile Pembe Hayat‘ sergisi adı altında ekim ayı boyunca İstinye Park’ta sergilenecek. Sergiye katılan ünlü kadınlar, göğüslerini kapatan pembe aksesuarlarla poz verdiler.

Pembe kurdele, pembe kelebek, pembe fular gibi değişik aksesuarlarla meme sağlığına dikkat çekmeye çalıştılar. Bu ünlü kadınlar aynı zamanda Meme Vakfı’nın devam etmekte olan projelerini anlatarak önemli bilgilere de dikkat çekecekler. Televizyon, sinema, basın ve müzik dünyasının sevilen tüm bu isimleri, meme kanseri nedeniyle kendi hayatlarından gerçek hikayeler de anlatacaklar.

Bir cevap yazın

çıplak ünlüler, Meme Vakfı, türk ünlüler,