UltraVNC

UltraVNC indir

UltraVNC

UltraVNC, Internet veya ağ üzerinden bir başkasının bilgisayarını görüp, fare ve klavyeyi kullanmanızı sağlayan, kolay kullanımlı bir araçtır. Klavye ve fare kullanımı sayesinde kontrol edebileceğiniz diğer bilgisayarda, sanki bilgisayarın önündeymişsiniz gibi işlem yapabilirsiniz. Dolayısıyla hem başka bir kişiye yardım etmek için hem de başka bir bilgisayarda kendiniz çalışıyormuşsunuz gibi işlem yapabilirsiniz.

Bilgisayar konusunda teknik destek veren kişilere çok yardımı olabilecek bir program olan UltraVNC ile bunun dışında dosya transferi yapabilir, video oynatıcı gibi kullanabilir, opsiyonel şifreleme eklentilerinden faydalanabilir, MS Oturum Açma işlemi yapabilir, çoklu monitör desteği ile daha rahat çalışabilir, ekrarlayıcı / Proxy destek olarak kullanabilir, otomatik yeniden bağlanma ile sürekli bağlı kalabilir, araç çubuğu görüntüleyicisinden faydalanabilirsiniz.

UltraVNC Windows sistemleri altında (95, 98, Me, NT4, 2000, XP, 2003, Vista, Windows 7 işletim …) çalışır. Onun gömülü Java Görüntüleyicisi ile (bağlanmak ve dosya aktarımı yapmak için) basit bir Web tarayıcısı, herhangi bir sistemi UltraVNC sunucusunda (Linux, Mac OS …) Java’nın desteklenmesine olanak tanır.

UltraVNC download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,