TweetDeck

TweetDeck download

TweetDeck

TweetDeck, tüm sosyal paylaşım sitelerindeki hesaplarınızı masaüstünden yönetebileceğiniz kişisel bir bağlantı yazılımıdır. Günümüzde birçok kişinin sosyal paylaşım sitelerinde saatlerini geçirdiğini düşündüğümüzde bu yazılımın ne denli önemli bir işleve sahip olduğu ortaya çıkıyor. Zira birçok kullanıcının birçok farklı sosyal ağda hesabı bulunuyor ve bunları yönetmek konusunda sıkıntı yaşanıyor. TweetDeck yazılımı da bu sorunu çözmek için müthiş bir ilaç!
TweetDeck yazılımı ile Twitter ve Facebook başta olmak üzere; MySpace, LinkedIn, Foursquare, Google Buzz gibi en popüler sosyal paylaşım ağlarındaki hesaplarınızı aynı anda yönetebilirsiniz. Ayrıca yazılımın inanılmaz bir özelliği de aynı anda tüm bu hesapları yönetebilmenizi sağlarken aynı site üzerinde birden fazla hesabınız varsa aynı anda her iki hesabı da açabiliyor olması. Bu bağlamda bu yapıdaki ilk yazılım olduğu söylenebilir.
TweetDeck yazılımı temel anlamda Twitter ağı için geliştirilmiş olduğundan yazılım bu ağ üzerinde hesabı olan kullanıcıları inanılmaz biçimde rahatlatıyor. Zira yazılımı kullanarak Twitter üzerinde yaptığınız her şeyi yazılım üzerinden yapabiliyorsunuz. Arkadaş listenizi yönetebiliyor, gönderileri okuyabiliyor, gönderilere yorum yazabiliyor, sürükle-bırak yöntemi ile resim yükleyebiliyor ve daha birçok işlevi basitçe yerine getirebiliyorsunuz. Yazılım aynı destek kalitesine tüm diğer sosyal ağlar üzerinde de ulaşabiliyor.
TweetDeck yazılımsal anlamda bir Adobe AIR uygulaması olduğu için yazılımı kullanacak kişilerin bilgisayarlarında Adobe AIR aracının yüklü olması gerekiyor. Adobe AIR aracına buradan ulaşabilirsiniz;

TweetDeck download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,