TweakNow WinSecret 2012

TweakNow WinSecret 2012 download

TweakNow WinSecret 2012

TweakNow WinSecret 2012, bir sistem yapılandırma yazılımıdır. Yazılım sayesinde Windows’unuzun daha kararlı çalışmasını ve özellikle kayıt defterinizin daha güçlü kalmasını sağlayabilirsiniz. Kayıt defterindeki mevcut değerlerin yanlışlıkla değişmesi ve benzeri durumlarda oluşan sıkıntıların da önüne geçebilirsiniz. Yazılım bu anlamda Windows’un sistem güvenliğini de sağlamış oluyor.

Tamamen ücretsiz sunulan yazılımın kullanımı da oldukça kolay. Eski TweakNow yazılımlarına aşina olanlar zaten ne denli kullanışlı bir yazılım olduğunu tahmin edeceklerdir. Yazılımla ayrıca aşağıdaki üç temel işlevi de gerçekleştirebilirsiniz.

  • Başlangıç Yöneticisi (Startup Manager)

Windows işletim sisteminin açılışında kendiliğinden devreye giren uygulamaları yönetebileceğiniz araçtır. Bu araçla başlangıç uygulamalarını kaldırabilir, düzenleyebilir, yeni başlangıç uygulamaları oluşturabilirsiniz. Gereksiz uygulamaları devre dışı bırakmanız sisteminizin hızlı açılmasını sağlayacaktır.

  • Sistem Bilgilendirme (System İnformation)

Sisteminizdeki donanım ve yazılımlar hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz araçtır. İşlemci, sabit disk, bellek, ekran kartı, işletim sistemi, directX bilgilendirmelerinden yararlanabilirsiniz.

  • Yedek Dosyaları Yükle (Restore Backup Files)

Yazılımın kullanımı sonucunda oluşabilecek muhtemel sorunlara karşı kullanabilirsiniz. Yaptığınız ayarlamaları geri almak istemeniz söz konusu olduğununda da yardım alabilirsiniz.

TweakNow WinSecret 2012 download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,