Türkiye Sonunda Paris’lerini Buldu

Esra ve Ceyda Kardeşler

Seksi kız kardeşler Esra ve CeydaSeksi kız kardeşler Esra ve Ceyda, Paris Hilton ile Nichole Richie’nin izinde gittiklerini ve “The Simple Life” programının bir benzerini Türkiye’de yapacaklarını açıkladılar…

FHM dergisine konuşan Esra ve Ceyda oldukça iddialı… Esra, “Paris Hilton ve Nichole Richie’nin izinde gidiyoruz. Paris ve Nichole’ün “The Simple Life” programının bir benzerini yapacağız. Uzun süredir bu proje üzerinde çalışıyoruz” dedi.

“Çarkıfelek” programında Asena’yı gölgede bıraktıkları, hatta ünlü oryantalin bu yüzden kıskançlık krizine girdiği yönünde çıkan dedikodulara ise Ceyda yanıt verdi: “Evet, herkes öyle olduğunu söylüyor, ama ben öyle olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta o da işini yapıyor, biz de…”

Hayatınız yarışmadan sonra ne kadar değişti?

Esra: Ne gibi bir değişiklik olabilir ki? Mesela sokakta yürüdüğümüzde veya herhangi bir mekana girdiğimizde, üzerimizdeki bakışlarla yaşamaya alışkınız. Biz zaten belli bir yaşam kalitesi ve bulunduğumuz çevrede belli bir popülaritesi olan kızlarız. Dolayısıyla bu soru bize saçma geliyor.

Asena’nın sizi kıskandığını düşünüyor musunuz? Malum programı neredeyse ele geçirdiniz…

Ceyda: Evet, herkes öyle olduğunu söylüyor, ama ben öyle olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta o da işini yapıyor, biz de…

Doğrusu ikiniz de çok güzelsiniz. Peki, birbirinizin erkek arkadaşından hoşlandığınız zor zamanlar oldu mu hiç?

Esra: Belki küçükken olmuştur, ama şu an öyle bir şey olması mümkün değil.

Ceyda: Aynen katılıyorum. Belki ben de küçükken Esra’nın erkek arkadaşından hoşlanmışımdır, ancak şimdi böyle bir durum söz konusu olamaz.

Kendinizde en çok hangi yönleri beğeniyorsunuz? Bir de birbirinizi kıskanıyor musunuz?

Esra: Kendimde beğendiğim çok yönüm var, ama bunları belirtmeyi çok sevmem. İnsanlardan duymak daha çok hoşuma gidiyor. Kardeşimi küçükken kıskanırdım, çünkü o doğduktan sonra benim pabucum dama atıldı sanmıştım. Sonradan onun güzelliğiyle gurur duymayı öğrendim. Sonuçta benim kardeşim.

Üniversitenin en popüler kızları olduğunuzu düşünüyoruz.

Bize okul hayatınızdan söz eder misiniz? Hayranlarınız çok mu?

Ceyda: Okul hayatımda ilkokuldan beri bana aşık bir sürü erkek olmuştur ve bir şekilde bunu dile getirmişlerdir; aşk mektupları vs… Tabii şimdi üniversitedeyim, artık daha farklı jestlerle karşıma çıkıyorlar. Üniversite hayatım Bilkent’te başladı. Ben Bilkent’e gittiğimde zaten Esra orada okuyordu ve okulun en popüler kızı denildiğinde herkes benim ablamı gösteriyordu. Benim için de “Aa! Esra’nın kardeşi gelmiş, hatta ondan daha güzelmiş” diye bir söylenti çıkmıştı bütün Bilkent ve Ankara içinde. 8 aydır Kültür Üniversitesi’nde okuyorum. Yani İstanbul’da yaşıyoruz artık. Burada da normal olarak kısa sürede aynı ilgiyi gördüm. Aslında çok sevmem kendimi anlatmayı ama siz sordunuz, ben söyledim işte.

Erkekler sizin gibi sıkı fıkı bir ikiliye nasıl yaklaşıyorlar?

Esra: Tanımayanlar bizimle tanışmak için, tanıyanlar bizi etkilemek için çeşitli jestler yapıp dururlar sürekli.

Birlikte yaptığınız bir çılgınlık var mı?

Esra: Var tabii ki, ama şu an aklıma gelmiyor.

Ceyda: Aynen benim de şu an aklıma gelmedi.

Televizyon dünyasına gerçekten çok yakışıyorsunuz. Kısa vadede sizleri yeni projeler bekliyor mu?

Esra: Evet, uzun zamandır hazırlığı içerisinde olduğumuz bir proje var. Yurtdışında Paris Hilton ve Nichole Richie’nin yaptığı bir programı biz de Türkiye’de yapacağız. Kısa süre sonra izleyebileceksiniz. Onun dışında ocak ayından beri çekimleri süren, yeni başlayacak bir dizinin kadrosundayım. Güzel, seksi, baştan çıkarıcı bir sekreteri oynuyorum orada da…

Esra ve Ceyda Fotoğrafları;

Bir cevap yazın

Esra ve Ceyda, Esra ve Ceyda çıplak, Esra ve Ceyda fotoğrafları, Esra ve Ceyda Kardeşler,