Turistlere tekneli seks tuzağı

Turistlere seks tuzağıGüney Kıbrıs’ta rezalet! Sarhoş turistlerle seks partilerinin yapıldığı tekne turlarının görüntüleri yayınlandı.

İsveç medyası, Kıbrıs Rum Kesimi’nde alkol ve uyuşturucunun su gibi ikram edildiği ve turistlerin sarhoş olduktan sonra seks partilerinin yapıldığı tekne turlarından skandal görüntüleri yayınladı.

Aya Napa tatil beldesindeki şoke eden görüntülerin ardından İskandinav ülkelerinde faaliyet gösteren turizm şirketleri, tatil paketlerinden Kıbrıs’ı çıkarmaya başladı.

YÜZEN GENELEV

Rum kesimindeki skandal, İsveç VG gazetesi ve televizyon muhabirlerinin, turist kılığında haftanın her günü yapılan turlardan birine katılmasıyla ortaya çıktı. İsveçli gazeteciler, turlara katılanların çoğunun başlarına ne geleceğinden habersiz ve yaşadıklarından şoke olduğunu, aşırı alkol tüketiminin ardından teknenin bir anda yüzen genelev haline geldiğini belirttiler.

Muhabirler, haberlerinde tur adı altındaki seks tuzağını şöyle anlattı:

“Rum tekne turu pazarlamacıları, otellere kadar gelip çok cazip tekliflerde karşınıza çıkıyor. Limanı dolaşırsanız, tüm tekne turlarının önünde bedava ve limitsiz içki ilanlarını görüyorsunuz. Kameramanım ve ben 50 Euro karşılığında bu turlardan birine katılmak istedik. Turistik amaçlı tekne içinde görüntü çekmek istediğimizi söyleyince izin verdiler. Her şey normal bir tekne turu gibi başlıyor.

KIZLARA ÇOK İÇKİ

Sonra seksi kostümler içinde sınırsız içki servisi başlıyor. Sürekli içki ve ardında da akla hayale gelmeyecek seks görüntüleri başlıyor. Her şey en az 100 kişinin katıldığı turlarda yaşanıyor. Özellikle genç kızlara daha fazla içki veriliyor. Teknelerin içinde de özel odalar var. Tekne yüzen genelev haline geliyor.”

GİTMİYORLAR

İsveç gazete ve televizyonlarında seks turlarının yayınlanmasının ardından İskandinav ülkelerinde turizm şirketleri Rum kesiminden uzak durmaya başladı. StarTour şirketi operatörü Elisabeth Larsen-Vonstett ve Wing Travel direktörü Marie-Anne Zachrisson, Rum yönetimine turistik gezi pazarlamaktan artık uzak duracaklarını belirtti.

Bir cevap yazın

seks partileri, seks tuzağı, tatil, turist,