Tuba Ünsal, Şile’de kucak kucağa basıldı

Ünlü ve çapkın bir güzelimiz Tuba Ünsal’ın, ‘Mutluluk’ filminin başrol oyuncusu Murat Han ile birlikte olduğu ortaya çıktı.

Genç oyuncu Tuba Ünsal‘ın “Mutluluk” filminin başrol oyuncusu Murat Han ile birlikte olduğu ortaya çıktı.

23 nisan günü Han’la Şile’de kucak kucağa görüntülenen Ünsal’ın, mutluluğu her halinden belli oluyordu. Uzan zamandır özel hayatıyla gündemde olmayan genç oyuncu Tuba Ünsal‘ın, Türk sinemasının yeni jönü olarak gösterilen Murat Han ile birlikte olduğu ortaya çıktı.

Özgü Namal’la başrol oynadığı “Mutluluk” filmindeki performansıyla geçtiğimiz yıl Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü alan Han’la iki ay önce tanışan Ünsal, yeni aşkıyla Şile’de yakalandı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Şile’ye giderek bahar mevsiminin tadını çıkartan ünlü çifti, “Haber Özel” kameraları görüntüledi.

Saatlerce Şile sahillerinde dolaşan, Karadeniz’e bakarak uzun uzun sohbet eden, kimi zaman yanak yanağa, kimi zaman da kucak kucağa oturan Tuba Ünsal ile Murat Han’ın aşkı, objektiflere işte böyle yansıdı… Birkaç hafta önce bir davet çıkışında gazetecilere, “Bir sevgilim var ama bizi yakalayamazsınız” diyen genç oyuncunun, bu iddiası kısa sürdü…

İşte o görüntüler;

Tuba Ünsal

Tuba ünsal

Tuba Ünsal, Murat Han şile

Tuba ünsal

tubeunsalkucak2.jpg

Bir cevap yazın

Murat Han, Şile sahilleri, tuba ünsal, tuba ünsal fotoğrafları,