Gecenin hadisesi Tuba’nın minisi

Boynerler’in Esma Sultan Yalısı’nda verdiği davete tanınmış isimler akın etti. Gecenin en ilgi gören ünlüsü ise giydiği mini şortuyla adeta bacak şov yapan Tuba Ünsal oldu….

Beymen’in sponsorluğunu yaptığı ‘Bilinçaltı Masalları’ isimli fotoğraf sergisi onuruna Ortaköy Esma Sultan Yalısı’nda bir davet düzenlendi. Sosyete, iş ve sanat dünyasından birçok konuğun akın ettiği partinin şeref konuğu ise ülkemize geldiği günden beri alkollü agresif tavırlarıyla dikkat çeken İngiliz top model Kate Moss‘tu. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen partide; ünlü top modelin büyük ilgi gördüğü öğrenildi.

Adeta şıklık yarışı vardı

Aralarında Hande Ataizi, Aslı Üstünkaya, Deniz Berdan, Eda Taşpınar, Saklambaç yazarı Arte Tahir, Demet Şener Kutluay, Esra Gürsoy, Yağmur Ünal ve Derin Mermerci’nin de bulunduğu birçok isim, gecede şıklık yarışı içerisindeydi. Ancak bu isimler arasında en büyük dikkati çeken, genç oyuncu Tuba Ünsal oldu. Geçtiğimiz günlerde göğüslerine silikon taktırdığı ve bunun üzerine film ücretini 70 bin dolardan 100 bin dolara çıkarttığı söylenen Tuba, minisiyle bakışları üzerinde topladı.

Beyaz süper minisiyle göz dolduran Tuba, silikonlu göğüsleriyle de dikkat çekmeyi başardı.

Gecenin en cesur kıyafeti olan Kate’nin giydiği transparan elbise kadar dikkatleri üzerine çeken Tuba Ünsal da süper minisi ile cesur bir tercih yapmıştı.

Bir cevap yazın

tuba ünsal, tuba ünsal fotoğrafları, tuba ünsal frikik,