Tuba Büyüküstün neden yatağa girdi

Tuba BüyüküstünTelevizyon ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Asi, önceki akşam yayınlanan bölümünde seyirciyi çok şaşırttı.

Birbirlerine deli gibi aşık olan Asi karakteri ile eşi Demir, derin tutkularına rağmen, bugüne kadar uzun uzun bakışmak dışında herhangi bir yakınlaşma sergilemiyordu kamera karşısında. Ancak geçen cuma akşamı yayınlanan bölümde Tuba Büyüküstün‘ün canlandırdığı Asi karakteri ile Murat Yıldırım’ın canlandırdığı Demir uzun uzun öpüşüp sonra da yatağa girdiler. Bir hayli de uzun süren bu sahneler ekran karşısındaki izleyiciyi çok şaşırttı.

Yorumlar “Tuba Büyüküstün neden yatağa girdi”

  • erkan aksoy:

    çok üstün performans sergilemiş tuba kızımız kendisinin bu üstün performansla çok güzel başarılara daha imza atacağına inanıyorum tuba küçük kardeşlerinede çok güzel örnek oluyor burada herkese böylesine eğitici bir rolle faydalı olan bir insanı alkışlayalım haydi türkiye eller hvaya küçük tubalar yönetmenin yatağına oradanda sinemada başarıya tebrikler o yönetmenede hangi yönetmense o ………….taktir etmek lazım gerçekten böylesine çocuklara eğitici sahneler hazırladığı için benim kimseden korkum yok karşıma delikanlı gibi çıkılsın kahpelikle değil !!!

Bir cevap yazın

Tuba Büyüküstün, Tuba Büyüküstün fotoğrafları,