TSR Watermark Image

TSR Watermark Image download

TSR Watermark Image

TSR Watermark Image, resim dosyalarının üzerine filigran eklemeye yarayan bir yazılımdır. Yazılım kişisel kullanım için ücretsiz olarak sunulmakta ve Türkçe dil desteği vermektedir. Zaman zaman elimizdeki resimlerin ya da fotoğrafların üzerine bir şeyler yazma ihtiyacı hissedebiliriz. İşte böyle durumlarda elimizdeki görüntü dosyalarının üzerine istediğimiz ifadeyi, görüntü dosyamızın istediğimiz bir alanına ekleme imkanına bu yazılım sayesinde kavuşuyoruz. Yazılımın kullanımı oldukça kolay olduğundan en basit düzeyde bilgisayar bilgisine sahip olanlar dahil herkes rahatlıkla kullanabilir.
Genel olarak 3 aşamadan oluşan yazılımda öncelikle; filigran eklemek istediğimiz dosyayı seçmeliyiz, daha sonra belirlediğimiz dosya üzerine hangi ifadeyi yazacağımızı yazılımın ekranındaki kutucuğa yazmalıyız. Yazdığımız ifadenin yazım biçimini, büyüklüğünü, italik-kalın yazma gibi seçenekleri, yazma açısını, filigran büyüklüğünü, şeffaflığını, resmin hangi alanına yazılacağını, kısaca tüm tercihlerimizi yine bu alanda belirliyoruz. Tüm ifadeler Türkçe olduğundan zaten rahatlıkça tercihlerimizi oluşturabiiriz. Zaten yaptığımız tüm işlemleri ön-izleme alanında da anında görebiliyoruz.
Üçüncü ve son aşamada ise yaptığımız filigran ekleme çalışmasını istediğimiz bir klasör içerisine kaydediyoruz. Kayıt işlemini ister mevcut resim dosyasının üzerine, isterseniz de ayrı bir dosya olarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca kayıt işleminden önce mevcut resmi yeniden boyutlandırma imkanına da sahipsiniz. Yazılım JPEG, PNG, Tif, BMP, GiF biçimli resim dosyalarını destekliyor. Ayrıca yazılımla yapılan çalışmanın görüntü kalitesini yüzde olarak ayarlayabilme ve DPI değerini düzenleme gibi ek özellikleri de kullanabiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz olan ve küçük boyutuyla oldukça ayrıntılı işlemler yapabilen bu filigran ekleme yazılımını denemenizi öneriyoruz.

TSR Watermark Image download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,