Transmute

Transmute download

Transmute

Transmute bookmark (sık kullanılanlar/yer imleri) dönüştürücüsüdür. Basit arayüze sahip programla farklı web tarayıcılarda tuttuğunuz sık kullanılanlar/yer imlerini hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilir ve dönüştürebilirsiniz. Program tüm web tarayıcıları destekler. Ayrıntı ve karışıklık içermeyen yapıya sahip. Bu doğrultuda işinizi kolay ve hızlı yapabilirsiniz.

Transmute sadece Windows’da değil, Macintosh ve Linux işletim sistemlerini de destekler. Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, Apple Safari, Chromium, Flock ve Konqueror! haricinde web tabanlı Delicious ve Google sık kullanılanlar/yer imleri’ni de destekler.

Program sayesinde örneğin, Internet Explorer içinde yer alan onlarca ya da yüzlerce sık kullanılanlar/yer imini kısa yoldan Firefox ya da desteklenen diğer web tarayıcılara aktarabilirsiniz.

Bunu yapmak içinde sade arayüz içinde source (kaynak) ve target (hedef) konumları belirleyip ‘start’ tuşuna bastığınızda dönüştürme işlemi başlatılır.

Program Türkçe hariç çoklu dil desteğine de sahip.

Free sürümde belirli işleri yapabilirsiniz. Eğer satın alırsanız (Pro) o zaman diğer özelliklere de sahip olursunuz. Örneğin:

  • Delicious ve Google web tabanlı sık kullanılanlar/yer imlerini destekler.
  • Birden fazla profil oluşturulabilir.
  • Gelişmiş modül sayesinde eşleştirme ve alternatif ayar sunar.
  • Benzer bağlantıları kaldırır.
  • Ölü bağlantıları kaldırır.
  • Belirli özelliklere göre klasörler sıralanabilir.
  • Komut satırı desteği var.

Programın ayrıca portable (taşınabilir) sürümü de mevcut. indirmek için tıklayınız.

Pro sürümün fiyatı ise 19.96$’dır.

Transmute download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,