Translate Net

Translate Net download

Translate.Net

Translate Net bir sözlük ve çeviri programıdır. Program Google Translate ve çeşitli sözlük siteleri destekli yapıyı bir arada barındırıyor. Bu sayede yazdığınız ya da kopyaladığınız bir kelime/cümleyi hem sözlük anlamını hem de çevirisini aynı pencere içinde görebilirsiniz.

Google Translate ile bir dilden başka bir dile hızlı ve kolay çeviri yapabilmenin dışında Wikipedia and Wiktionary, Yahoo Babel Fish Translator, SYSTRAN translator, Merriam-Webster dictionary and thesaurus sitelerini de destekler.

Program sayesinde kelime ve deyimler basit şekilde çok sayıda dillerden birine çevrilebilir.

Ücretsiz, açık kaynak kod yapısına sahip.

Program Türkçe hariç çoklu dil desteğine de sahip.

Programın çalışması için internete ihtiyaç duyulur. Eğer bilgisayarınızda güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.

Kullanıcı dostu arayüz ve sezgisel yapısı sayesinde kolayca öğrenilebilir. Metin kutusu, sonuç görünümü, diller listesi üst-alt, sağ-sol yönünde değişebilir, metin kutusunun yazı tipi ve sonucu görüntülenebilir, sistem kısayol tuşları etkinleştirilebilir.

Programın indirilmesi hakkında:

Programı indir tuşuna bastıktan sonra gelen pencerede bulunan FreewareFiles Mirror (US) tuşuna tıklayıp indirebilirsiniz.

Translate Net download

Bir cevap yazın

çeviri programları, Sözlük programları,