TestOkur Optik Okuyucu Programı

TestOkur Optik Okuyucu indir

TestOkur Optik Okuyucu Programı

TESTOKUR NEDİR?

Testokur, genel tanımıyla bir ölçme değerlendirme sistemidir. Çok pahalı optik okuyuculara alternatif olarak üretilmiş bir optik okuma sistemi de diyebiliriz.
Deneme sınavı, yaprak test vb. her tür çoktan seçmeli sınavları değerlendiren ve istatistiki bilgiler veren bir çözümdür.

TESTOKURUN AVANTAJLARI NELERDİR?

1- Her şeyden önce testokur, diğer optik okuma ürünleri göre çok ekonomiktir. Hem ürün fiyatı bazında hem de öğrencilere dağıtılacak formlar bazında çok büyük ekonomik tasarruf sağlamaktadır.

2- Testokur, hızlıdır. Herbir formu bir saniyeden daha az bir sürede okuyarak değerlendirir ve istatistiki bilgiler verir. 40 kişilik bir sınıfın sınavlarını bir dakikadan daha az bir sürede okuyup değerlendirmektedir.

3- Kullanımı son derece basittir. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği yazılımı sayesinde hiçbir güçlüğe meydan vermeden kullanılabilmektedir.

4- Testokur esnek bir yapıya sahiptir. İstediğiniz test için cevap anahtarı oluşturup bu cevap anahtarına göre sınavları okutabilirsiniz.

5- Testokur aparatı son derece sağlam ve montajı kolaydır. Sadece 0,6 kg ağırlığı ile istenilen her yere taşınabilir ve her ortamda kullanılabilir.

6- Testokur yazılımına istendiği kadar sınıf ve öğrenci tanımlaması yapılabilmektedir. Yine istendiği kadar çok test için cevap anahtarı oluşturup bunlara göre sınavlarınız okutabilirsiniz. Okunan her sınavı yazılımda saklayabilir istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

7- Testokur, çok detaylı istatistiki bilgiler verir. Testler ve öğrenciler için pek çok istatistiki bilgiye erişebilir, bu sayede sınıfınızın ve öğrencilerinizin eksiklerini tespit edebilir bu eksikler üzerinde yoğunlaşmanıza yardımcı olur.

8- Testokuru sınıf ortamında kullanabilir, öğrencilerinizin gözü önünde sınav sonuçlarını değerlendirebilirsiniz. Projeksiyon yardımıyla sınavları canlı olarak değerlendirebilir öğrencilerin yanlışlarını görmesini sağlayabilirsiniz.

9- Testokur, sesli uayarılarla sizi yönlendirir ve en doğru biçimde sınavları okumanıza yardımcı olur.

10- Testokur, yasal prosedürleri yerine getirilmiş %100 yerli bir üründür. Faturalı ve 2 yıl garanti kapsamındadır.

TestOkur Optik Okuyucu Programı download

Bir cevap yazın

Eğitim programları, program indir,