Terkedilmiş Diyarlar: Ensomni Kolleksiyoncu Sürümü – Oyun

Terkedilmiş Diyarlar: Ensomni Kolleksiyoncu Sürümü indir

Terkedilmiş Diyarlar: Ensomni Kolleksiyoncu Sürümü

Terkedilmiş Diyarlar destanı, en çok satan Terkedilmiş Diyarlar: Gölge Kasabasi’dan sonra yeni bir oyunla devam ediyor! Hapsolduğu akıl hastanesinden kaçmaya çalışırken, Terkedilmiş Diyarlar: Ensomni, orijinal oyundaki ana karakterin karısı Angel’ı psikolojik korku dolu bir hikayeyle takip ediyor. Kim olduğunu hatırlaması için şaşkınlık uyandırıcı bir yolculuğa çıkan Angel’a kılavuzluk ettikçe, oyuncular, gerçeklik ve aklın algıladıkları arasındaki kırılgan çizgiyi keşfedecekler.

Oyuncular; ustaca hazırlanmış köşkte, yıkılmak üzere olan bir denizfenerinde ve bir hastanenin ürkütücü koridorlarında gezinirken; zengin ve rahatsız edici bir arka hikaye ortaya çıkıp ilk oyunda sorulan tüm soruları cevaplayacak ve oyuncuyu Gölge Kasabasi’dakinden daha şaşırtıcı bir sona sürükleyecek.

İyice saklanmış eşyaları, zeki bulmacaları ve kurnaz mini oyunları ile, Terkedilmiş Diyarlar: Ensomni, bazen insan aklının karmaşık yollarına giden unutulmaz bir yolculuk sunuyor. Terkedilmiş Diyarlar: Ensomni’nin Kolleksiyoncu Sürümü, olayların kaynağını ortaya çıkaran bir bonus bölüm, adım adım tam çözüm ve konsept sanatıyla birlikte geliyor.

Oyunun ana özellikleri

  • 83 yer
  • 43 mini oyun
  • İki zorluk seviyesi
  • Bonus bölüm
  • Anlatıcı vidyolu tam çözümler

Alawar Entertainment firması bazı oyunlarını Türkçe olarak yapmış. Hem kurulum hem de oynanması daha kolay hale gelmiş. Firma çocuklara yönelik küçük oyunlar üretiyor. Oyun
tamamen Türkçedir.

Kısıtlama ve lisans:

Firma, 24 saat, bir ay ve bir yıllık olmak üzere üç farklı Sınırsız abonelik sunuyor. 24 saatlik abonelik maliyeti 1 ABD doları; bir aylık abonelik 29,95$ ve bir yıllık abonelik 99,95$

Terkedilmiş Diyarlar: Ensomni Kolleksiyoncu Sürümü – Oyun download

Bir cevap yazın

indir, Oyun, program indir,