Temel İçgüdü’nün Yönetmeni Polat’a Rol Verir mi?

Sharon Stone’un meşhur sahnesiyle ünlenen “Temel İçgüdü” filminin ünlü yönetmeni Paul Verhoeven, Çarşamba günü Türkiye’ye geliyor.

Sharon Stone, Polat Alemdar

Şu sıralar Pierce Brosnan’ın başrolünü üstlendiği “The Thomas Crown Affair 2” filmi üzerinde çalışan usta yönetmen Paul Verhoeven, Vatan Gazetesi’nin haberine göre; Antalya Belediye Başkanı Menderes Türel ve Pinema Film’in sahibi Pamir Demirtaş’ın davetlisi olarak çarşamba günü Türkiye’de olacak. Verhoeven’e “Temel İçgüdü 2“,”Terminatör 3” ve “Lolita” gibi ünlü filmlerin yapımcısı Mario Kassar da eşlik edecek.

Pamir Demirtaş, Verhoeven ve Kassar’ın Türkiye’ye geliş nedeniyle ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Türkiye’de film çevirmek istiyorlar. Üstelik bu bir filmle de sınırlı değil, çantalarında birçok proje var. Bu iki önemli isim, Hollywood filmlerinin Türkiye’de çekilebilmesi için şartların kolaylaştırılması konusunda görüşmeler yapacaklar.”

Bu durumda da tabi Temel İçgüdü‘nün unutulmaz oyuncusu Sharon Stone‘la öpüşen Polat Alemdar‘a (Necati Şaşmaz), filmin yönetmeninin Türkiye’deki projesinde yer alır mı? sorusu akla geliyor.

Bir cevap yazın

Kurtlar Vadisi, Necati Şaşmaz, Polat Alemdar, Sharon Stone,