Sürtünme yoluyla hamile kalınır mı?

Sürtünme yoluyla ilişkiye girdim, hamile kalır mıyım?

Sürtünme yoluyla cinsel ilişki bakireliklerini sürdürmek isteyen genç kızların istediği bir ilişki türüdür. Bu yüzden en çok gençler arasında tercih edilmektedir.

Sürtünme yoluyla ilişki hamile kalınır mı

Sürtünme yoluyla ilişkide penis vajinaya girmez ve bu nedenle de bekaret zarar görmez. Bu tür ilişkilerde boşalma sonrası meni veya zevk suyu vajina ile temas etmedikçe hamilelik şansı bulunmamaktadır.

Tabi hem erkek hem de kadında iç çamaşırı varsa gebelik ihtimali yok denecek kadar az ancak iç çamaşırı olmadan sürtünme gerçekleşmişse, hatta kızlık zarı halen bozulmamış olmasına rağmen vajina üstüne boşalmalarda gebelik riski vardır. Bu yüzden spermleri vajinadan uzak tutmak gerekir. Tabi bunlar sadece ihtimal olup ve büyük oranda hamilelik oluşmamaktadır. Gebelik oluşması için başka etkenlerinde değerlendirilmesi gerekir.

Sürtünerek ilişki sonrası hamile kalıp kalmadıklarını merak eden ziyaretçilerimizin soru ve cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Alternatif olarak sitenin en altında yazan sosyal medya hesaplarımız üzerinden de soru sorabilirsiniz.

Sürtünme yoluyla hamile kalınır mı? için yorumlar “249”

  • azize:

    Merhaba hocam ben reglime bir hafta 10 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bende tayt ve iç çamaşırı onda iç çamaşırı ve kot vardı. regl oldum ama sadece 2 gün sürdü ilk 2 gün çok kanamam ve ağrım vardı ama 2 gün sonra reglim tam kesildi. Hamile kalma ihtimalim var mı

  • Ekin:

    Merhaba hocam sevgilimle doğurganlık gününün son günü sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bende %100 pamuk boxer vardı kesinlikle çıkarmadım sevgilimin altında birşey yoktu cinsel organına bastırarak ilk peceteye boşaldım fakat bı sure sonra aynı boxer la ikinci sevismeyi yaşadık fakat vajina üzerine bosalmadim ama meninin bulaşmış olmasından korkuyoruz hamilelik riski var mıdır ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir