Sürtünme yoluyla hamile kalınır mı?

Sürtünme yoluyla ilişkiye girdim, hamile kalır mıyım?

Sürtünme yoluyla cinsel ilişki bakireliklerini sürdürmek isteyen genç kızların istediği bir ilişki türüdür. Bu yüzden en çok gençler arasında tercih edilmektedir.

Sürtünme yoluyla ilişki hamile kalınır mı

Sürtünme yoluyla ilişkide penis vajinaya girmez ve bu nedenle de bekaret zarar görmez. Bu tür ilişkilerde boşalma sonrası meni veya zevk suyu vajina ile temas etmedikçe hamilelik şansı bulunmamaktadır.

Tabi hem erkek hem de kadında iç çamaşırı varsa gebelik ihtimali yok denecek kadar az ancak iç çamaşırı olmadan sürtünme gerçekleşmişse, hatta kızlık zarı halen bozulmamış olmasına rağmen vajina üstüne boşalmalarda gebelik riski vardır. Bu yüzden spermleri vajinadan uzak tutmak gerekir. Tabi bunlar sadece ihtimal olup ve büyük oranda hamilelik oluşmamaktadır. Gebelik oluşması için başka etkenlerinde değerlendirilmesi gerekir.

Sürtünerek ilişki sonrası hamile kalıp kalmadıklarını merak eden ziyaretçilerimizin soru ve cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Alternatif olarak sitenin en altında yazan sosyal medya hesaplarımız üzerinden de soru sorabilirsiniz.

Sürtünme yoluyla hamile kalınır mı? için yorumlar “290”

 • Esra:

  Merheba nişanlım sürtünme yolu ile ilişki yaşadık ikimizde çıplaktık boşalma olmadı adet düzensizliği var beş ayda bir veya iki üç ayda bir adet görüyor kendini hamile gibi hissediyor iki aydır adet olamıyor ne yapmamız lazım ?

  • Kendini hamile gibi hissetmek ne demek? Belirti varsa belirtileri yazarsanız ama psikolojiktir muhtemelen. Gebelik testi yapabilir.

   • Esra:

    5 ay bile adet olmadığı zamanları biliyorum doktora gidiyoruz görünürde bişey yok diyip gönderiyolar bu son iki aydir olmuyor ve doktora da gidemiyor yoğun iş temposundan onun içini nasıl rahatlatabilirim hamilelik testi kesin sonuç verir değil mi kendisi kafasına çok takan bir insan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir