Süper Modellerin Cinsel Hayatı Bu Kitapta

Avusturalyalı eski süper model Elle Macpherson( 44) yatak hayatıyla gündemde. Macpherson’ın geçmişte beraber takıldığı bir erkek model arkadaşı onunla birlikte daha pek çok modelin çılgın hayatlarını kitaplaştırdı.

Calvin Klein’in eski erkek modellerinden olan Bruce Hulse, aralarında Elle Macpherson‘ında bulunduğu pek çok ünlü modelin yatak odası sırlarını yazdığı kitapta anlattı. Otobiyogrofi türünde yazılan kitapta Elle Macpherson ‘The Body’ takma adıyla yer alıyor. Paulina Porizkova, Andie MacDowell, Tatjana Patitz’den bahseden Hulse, bu modeller ve pek çoğuyla birlikte olduğunu vurguluyor. Şu anda 55 yaşında, evli ve iki çocuklu olan modelin yazdığı kitabın adı ‘Sex, Love and Fashion’.

Hulse, Elle Macpherson için önümde soyundu şekliyle başlayan cümlesine hiç sansür koymadan devam eden, ünlü model için ‘kesinlikle çok anlayışlıydı, bana Bruce en iyisi biz arkadaş olalım demişti’ şeklinde iyi bahsediyor. Tabii, Macpherson’ın bunu söylemesi için çok doğru bir sebebi varmış, Hulse o sıralarda geçirdiği depresyondan dolayı yatakt iyi performans gösteremiyormuş.

Ancak Hulse asıl büyük aşkı olarak Alman süpermodel Tatjana Patitz‘den bahsediyor. Şanssız modelin bu aşkıda karşılıksız kalmış çünkü Patitz başka bir erkek modele aşıkmış.

Bruce Hulse’un bu kitabı yazma nedeni olarak yaşadığı hayal kırıklıklarını mı neden göstermek gerekiyor, para hırsını mı, bilemiyoruz ancak kitabın çok satacağı, özellikle 80’li ve 90’lı yıllarda ünlü olan bu modellere hayran olan erkeler tafından satın alınacağı kesin…

Bir cevap yazın

Cinsel hayat, Elle Macpherson, Elle MacPherson fotoğrafları,