Stephanie Seymour hala formunda

Stephanie Seymour, mayoyla öyle bir eğildi ki…

Amerikalı süpermodel Stephanie Seymour, 300’den fazla dergiye kapak oldu ama hiçbiri bu habersizce çekilen fotoğrafı kadar konuşulmadı!

Amerikalı ünlü süpermodel Stephanie Seymour, daha önce FHM Dergisi’nin ‘En Seksi 100 Kadın‘ listesine girmiş bir kadın. Daha önce dünyanın en ünlü dergilerinde görülen ve birçok ünlü markanın giysilerini taşıyan Seymour, ne olursa olsun eminiz ki hiç bu kadar seksi görünmemişti.40 yaşındaki Seymour, mayolu olmasına aldırış etmeden kumlar üzerinde çocuklar gibi eğlendi!

Stephanie Seymour gibi 40’ına gelip 4 çocuk doğuran kaç kadın bu kadar kusursuz görünebilir.

1980’li yılların gözde mankenlerinden Stephanie Seymour artık eskisi kadar podyumlarda boy göstermiyor… Ama yine de bütün moda devlerinin peşinde koştuğu günlerde olduğu gibi formunda. Önceki gün St. Barts adasında ailesiyle birlikte tatil yaparken görüntülenen Seymour’un artık 40’ında olmasına rağmen, pek çok yaşıtını kıskandıracak fiziği objektiflerden kaçmadı.

Ama Seymour’u görenlerin ve özel yaşamını bilenleri şaşırtan 40 yaşında böylesine kusursuz bir fiziğe sahip olması değil. Dünyaya getirdiği 4 çocuğa rağmen böyle görünmeyi başarabilmesi. İlk evliliğini 1998 yılında Tommy Andrews ile yapan Seymour’un bir çocuğu dünyaya geldi. Güzel manken 1995’te yapımcı ve sanat taciri Peter Brant ile evlendi. Çiftin üç çocuğu bulunuyor.

Stephanie Seymour Bikinili fotoğrafları

Gençlik fotoğrafları:

Bir cevap yazın

Stephanie Seymour, Stephanie Seymour bikinili resimleri, Stephanie Seymour fotoğrafları,