Square Privacy Cleaner

Square Privacy Cleaner download

Square Privacy Cleaner

Square Privacy Cleaner (SPC), bir temizleme programıdır. Bilgisayarınızdaki tüm istenmeyen geçmiş verilerini kaldırabilir. Kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanım ile en son hangi dosyaları açtığınızı kolayca temizleyebilirsiniz. Programın boyutu da küçük. Programı açıp Analyze tuşuna tıkladığınızda tarama yapıp, çıkan sonuçların ister tümünü ister hariç tutulacakları ayırıp, o şekilde temizlik yapabilirsiniz.

Bu silme işlemi içinde Windows’daki tüm izleri (son açılan belgeler, prefetch dosyaları, MRU listeleri, temp klasörü, gereksiz dosyalar gibi) silebilir ayrıca web tarayıcıların (Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, Google Chrome.) önbellek, çerez ve geçmiş verilerini temizler.

Sadece Windows bilgileri de değil. Üçüncü parti uygulamaların içinde de temizlik yapar. WinRAR, WinZIP, Java, Java günlükleri, Borland Delphi geçmişi, Microsoft Ofis geçmişi gibi çeşitli programlar içinden geçmiş bilgilerini temizler. Bu sayede dolaştığınız ya da açtığınız siteler hakkında bilgi gösterilmez. Bunları Windows içinden yapmak hem uzun hem de karışık. Program temel temizlenecekleri bir araya toplayıp size sadece bir tuşa dokunmayı sağlamış.

Program ücretsizdir.

Square Privacy Cleaner download

Bir cevap yazın

Bakım - Onarım programları, ücretsiz programlar,