SoundTap

SoundTap download

SoundTap

SoundTap, bilgisayar aracılığıyla streaming (akıcı) ses dosyalarını MP3 ve WAV dosya olarak kaydetmeye yarayan bir program.

Basit yapısı, kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanımı ile anlık çalan ses dosyalarını bilgisayara kaydeder ve internetteki herhangi bir radyo istasyonundaki çalan tüm şarkıları da kaydebilir ve bu sayede arşiv oluşturulabilir. Ayrıca Voip telefon görüşmelerinin kaydı da tutulabilir.

Yapmanız gereken ‘Start Recording’ tuşuna basmak. Kırmızı ışık kaydın başladığını gösterir ve ‘stop recording’e bastığınızda kaydı durdurabilirsiniz. Hepsi bu kadar. Ayrıntı ve ince ayar gerektirmeden kolay bir şekilde kullanılabilir.

Program içinnen yapılan kaydı dinleyebilir ve ayrıca taşınabilir harici aygıtlarda da kullanılabilir. Program içinden tarih, süre ya da dosya türüne göre kaydedilen ses dosyaları aranabilir ve daha sonra bu kayıtlar düzenlenebilir veya CD’ye yazdırılabilir.

Özellikler:

  • Ses kodlayıcı sayesinde Mp3 veya WAV dosya biçiminde kaydedilir.
  • Kalite kaybı olmadan bilgisayara doğrudan dijital ses kaydı yapılabilir.
  • Üreticinin diğer programlarıyla bütünleşik çalışabilir.
  • Windows Media Player, Real Audio, QuickTime gibi çeşitli medya oynatıcıları destekler.
  • Windows ve Macintosh’da çalışır.
  • Küçük boyutu ve kolay kuruluma sahip.

Not: Basit kurulumu var. Ekrana gelen pencerede bulunnan “NCH Software Internet Browser Toolbar”ın imini kaldırıp, kurmayınız.

Kısıtlama ve lisans:

14 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Lisans fiyatı ise 13.99$’dır.

SoundTap download

Bir cevap yazın

indir, program indir,