Sonovision

Sonovision download

Sonovision

Sonovision, ultrason çekimleri için bir görüntüleme ve yönetme yazılımıdır. Eğitim yönetimi, raporlama, baskı gibi seçeneklere sahip.

Program ekonomik ve iş istasyonu yazılımıyla Abdomen (karın), Gyn (jinekolojik), OBS (gebelik ultrasonu) ve daha fazlası için, ultrason şablonları kullanılabilir.

Sonovision, ultrason, renkli dopper, endoskopi ve benzeri diğer tıbbi görüntüleme sistemleri gibi yakalayabilir; Sonovision’un standart paketi özel doktor, doktor, küçük ve orta ölçekli tıp merkezleri için tasarlanmıştır.

Ultrasnon rapor şablonuyla doktor veya teknisyenlerin doğrudan hastalar hakkında bilgi göndermesi ve ultrason muayenesi sırasında gözlemler yapmasını amaçlar. Program ihtiyaçlara göre özelleştirilebilir yapıya sahip.

Yüksek çözünürlüklü ultrason görüntüleme ile görüntüler yazdıırlabilir, veritabanına kaydedilebilir ve bu sayede DICOM sunucusu ya da Pacs sunucuya çalışma gönderilebilir.

DICOM CD ve DICOM depolama ile kağıtsız arşiv çalışması; muayene ile uzak ve yerel doktorlarların raporları incelenmesi sağlanabilir ve CD-R, DVD-R gibi medya ortamlarına yazdırılabilir.

Kısıtlama ve lisans:

Demo sürümde rapor yazdırma ve DICOM oluşturma kapalıdır. Lisans fiyatı ise 879.99$’dır.

Sonovision download

Bir cevap yazın

indir, program indir,