Solid PDF Tools

Solid PDF Tools download

Solid PDF Tools

Aranabilir, Arşivlenebilir PDF Dosyaları Tarayın veya Oluşturun. Solid PDF Araçları: Tara, oluştur ya da dönüştür. İçinde arama yapılabilir, arşivlenebilir PDF/A uyumlu belgelerin uygun fiyata oluşturulması.

Özellikler:

PDF’i Word’e Dönüştürme. PDF dosyalarınızı kolay düzenleme için Word belgelerine dönüştürün. Bir PDF belgesini bir Microsoft® Word belgesine dönüştürmek için, sadece

Solid PDF Tools Başlangıç Sayfası “Start Page” paletindeki PDF’i Word’e dönüştürün (Convert PDF to Word) bağlantısını tıklayın. Daha sonra seçenekler iletişim ekranını kullanarak bir PDF belgesini Word’e dönüştürmek için, sadece “Seçeneklere Yönlendir” onay kutusunu seçin.

Solid PDF Tools artık sizi her dönüştürmeden önce, Biçimlendirme, Resim Kurtarma, Tablo Tespiti ve daha fazlası gibi özel dönüştürme seçeneklerine yönlendirecektir.

Ana hat ve Biçimlendirme (Layout and formatting). PDF belgenizin dönüşümü için en uygun yeniden yapılandırma modunu seçin.

Tablo Tespiti (Table Detection). Tablo tespiti, sayfa düzenini tanımak için Akan veya Sürekli yeniden yapılandırma modu kullanıldığında uygulanabilir. Bu seçenek metin belgeleri için idealdir.

Üst başlıklar ve Alt Başlıklar (Headers and Footers). Solid PDF Tools size üstbaşlık ve/veya altbaşlıkları dönüştürme seçeneği sunmaktadır. Bu, onları Microsoft® Word’ün üstbaşlık/altbaşlık özelliğine yerleştirmenize, her sayfada ayrı metin kutuları olarak tutmanıza veya hepsini kaldırmanıza izin verir. Üstbaşlık ve Altbaşlıkları kurtarmak için, “Akan” yeniden yapılandırma modunu seçmelisiniz.

PDF’i PDF’A’e. Mevcut normal ya da görüntü PDF dosyalarını tamamen içinde arama yapılabilir ISO 19005-1 uyumlu arşivlenebilir belgelere dönüştürün.

PDF’A Kullanarak Arşivleyin. ISO 19005-1 arşivleme standartlarıyla tamamen uyumlu olan PDF/A-1b belgeleri oluşturun.

PDF’e Tara. Kağıt belgeleri arşivlenebilir PDF/A-1b belgelere tarayın. OCR metin katmanı sayesinde içinde arama yapılabilir.

PDF Oluşturma. Basitçe sürükleyin ve bırakın. Belgelerinizden kolayca PDFler oluşturun. WYSIWYG kullanıcı arabirimi.

Üreticinin sitesinde Türkçe dil desteği var fakat programlarda Türkçe yok.

Kısıtlama ve lisans:

15 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Ayrıca çıktı çalışmalara filigran ekler. Tam kullanım lisanslı fiyatı ise 99.95$’dır.

Solid PDF Tools download

Bir cevap yazın

Dosya - Sürücü Yönetimi programları, indir,