Solid PDF Creator

Solid PDF Creator download

Solid PDF Creator

Solid PDF Creator bir PDF oluşturma programıdır. Program Microsoft Word, Excel, Powerpoint gibi dosya türlerini PDF biçimine dönüştürür. Bunu yapması da kolay. Açtığınız bir ofis belgesini yazıcıya göndermek için Yazdır’ı seçip, yazıcılar penceresi içinden Solid PDF Creator‘i seçip Yazdır dediğinizde dosya PDF’ye dönüştürülür. PDF’ye dönüştürülürken orijinal dosya içindeki resim, bağlantı ve diğer özellikler korunur. Program bilgisayara sanal yazıcı olarak kurulup işlem yapar.

Özellikler:

PDF’e yaz.

Herhangi bir Windows temelli programdan kolayca PDF dosyaları oluşturun.

PDF/A Kullanarak Arşivleyin.

ISO 19005-1 arşivleme standartlarıyla tamamen uyumlu olan PDF/A-1b belgeleri oluşturun.

PDF/A nedir?

Eylül 2005’te Uluslararası Standartlaştırma Kuruluşu (ISO) elektronik belgeleri arşivlemek için yeni PDF/A standardını onayladı. ISO 19005-1 standardına göre, PDF/A; PDF’nin “elektronik belgeleri, görünüşlerini zaman içerisinde koruyan ve dosyaları oluşturma, depolama veya geri verme için kullanılan araç ve sistemlerden bağımsız tutan bir tarzda temsil etmek için bir düzenek sunan” bir türevidir.

Bu koruma yöntemi PDFlerin kendi kendine yetmesine olanak sağlar. PDF/A bu kendi kendine yeterliliğe, belgeyi göstermek için gereken bilgileri (içerik, renk, font, görüntü, metin, vs) belgenin kendisinin içine gömerek ulaşır. Diğer bir ifadeyle, PDF/A düzgün görüntüleme için herhangi bir ek dış bilgi gerektirmez.

PDF İzinlerini Belirleyin.

PDF dosyalarınızı hangi kullanıcıların okuyabileceğini, yazdırabileceğini, düzenleyebileceğini, kopyalayabileceğini veya yorumlayabileceğini kontrol edin.

Dosya Boyutunu Azaltın.

Sıkıştırma seçeneklerimizle PDF’lerinizi küçük tutun. Uygun bir kalite seviyesini koruyarak baskı ya da internet için dosya boyutunu etkin kullanın.

PDFlerinizi Şifreyle Koruyun.

Belgenizi kimlerin görebileceğini, düzenleyebileceğini, kopyalayabileceğini, yazdırabileceğini ya da yorumlayabileceğini sınırlayabilirsiniz.

Kısıtlama ve lisans:

15 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Ayrıca çıktı çalışmalara filigran ekler. Tam kullanım lisanslı fiyatı ise 29.95$’dır.

Solid PDF Creator download

Bir cevap yazın

Dosya - Sürücü Yönetimi programları, indir,