Software Update

Software Update download

Software Update

Software Update, bilgisayarınızda kurulu olan yazılımların sürüm güncellemeleri konusunda sizi bilgilendirmek amacıyla tasarlanmış ücretsiz bir istemcidir. Bu küçük boyutlu ve oldukça kullanışlı olan uygulama, bilgisayarınızı tarar ve en son sürümüne henüz güncellenmemiş yazılımları size bildirir. Yazılımları güncellemeniz için size bir bağlantı sunmasının yanı sıra ilgili yazılım hakkında diğer bilgileri de sunar.

Basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan Software Update, sunduğu listede bilgisayarınızda hangi yazılımın kurulu olduğunu sürümleriyle size bildirir. Sunulan listedeki herhangi bir yazılımın daha yeni bir sürümü mevcutsa, bunu size sunar ve güncelleme yapmanız için yönlendirir. Uygulamanın seçenekler kısmından, hangi zaman aralığında güncelleme denetimi yapılacağını ve “beta” sürümler için bildirim yapılıp yapılmayacağını belirleyebilirsiniz.

Yazılımın Genel Özellikleri

  • Mevcut yazılım güncellemesi için bildirim ve bilgi sağlar.
  • Büyüyen bir yazılım kütüphanesi tarafından desteklenir.
  • Yazılım güncellemesi ile ilgili bilgi ve yorum paylaşımına imkan verir.
  • Sorular sormanıza izin verdiği gibi soruların deneyimli kullanıcılar tarafından yanıtlanmasına olanak tanır.

Temel özelliği olan güncelleme bildirimi dışında Software Update, yazılım güncellemeleri için yorum yapabilmenize, soru sorabilmenize ve yazılım ile ilgili diğer bilgileri görebilmenize imkan tanır. Birçok bilgisayar kullanıcısının işine yarayacak olan bu yazılım, tamamen ücretsizdir.

Software Update download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,