Slideshow Creator

Slideshow Creator download

Slideshow Creator

Güzel ses parçaları ve özel geçiş efektleriyle hiç kendi filminizi yapmayı düşündünüz mü? Tatil, doğum günü, okul, arkadaşlık anılarınızı tekrar canlandırmak istiyor; iş arkadaşlarınız için etkileyici bir ürün tanıtımı yapmak istiyor ve web siteniz ya da Facebook için çok sayıda resim yükleyerek yorulmak istemiyorsanız Slideshow Creator, hemen hemen tüm fotoğraf dosya biçimleri, MP3 ses dosyalarını kullanarak bir video sunum gösterisi yapabilir ve FullHD çözünürlüklte AVI, MKV veya WMV kaydedebilir.

Yapılan sunum gösterileri her türlü yeni TV’lerde görüntülenebilir. Artık düğün ya da doğum günü gibi özel günlerde çekilmiş fotoğraflardan sesli slayt gösteri yapmak için profesyonel kiralamaya, özel becereiye ya da ekipmana ihtiyaç yok. Program 3 basit adımda heyecan verici slayt gösteriler yapabilir.

Öncelikle program içinden klasör simgesine tıklayıp resimleri seçin. Seçilmiş resimlere müzik ilave edip, geçiş efekti ayarlayın. Seçtiğiniz geçiş efektleri sağ kısımda görüntülenir. Seçilen resimler ve efektler uygulandıktan sonra ‘Make Video File’ tuşuna tıkladığınızda işlem gerçekleştirilir. Hepsi bu kadar. Size de bunları seyretmek kalıyor.

Program Türkçedir.

Slideshow Creator download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,