Skandal kraliçeleri

Paris Hilton, Britney Spears gibi ünlüler yaptıkları işlerden çok skandallarıyla adlarından söz ettiriyor.

Dünyanın en seksi ve en zengin kadınları… Paris Hilton, Britney Spears, Nicole Richie, Lindsay Lohan ve diğerleri… Bu genç ve güzel kadınların ortak noktaları ise yaptıkları işlerden çok skandallarıyla gündeme gelmeleri. Şöhret basamaklarını hızla tırmanan bu güzellerin başları beladan bir türlü kurtulamadı.

DOĞRU YOLU BULDU

Bu ünlülerin en başında yer alan Hilton Otelleri’nin varisi Paris Hilton, seks kasetleri ve alkol yüzünden yaşadığı zor günleri sonunda atlattı. 22 gün hapis yattıktan sonra iyi hal sebebiyle serbest bırakılan seksi güzel şimdilerde, Bu bana çok büyük ders oldu. Artık hayatıma çok dikkat edeceğim” diyor.

Nicole Riche

Şarkıcı Lionel Richie’nin evlatlık kızı Nicole Richie’nin yaşamı çalkantılı geçti. Richie, 2006’da uyuşturucu madde etkisi altında araba kullanırken yakalandı ve hapis cezası aldı.

Lindsay Lohan

Hollywood’un küçük yaşta şöhret olan yıldızlarından Lindsay Lohan da bir türlü akıllanmıyor. Arabasıyla bir paparazziyi ezen Lohan, uyuşturucu kullanmaktan tutuklanmıştı.

Paris Hilton

Eski erkek arkadaşı Rick Saloman ile olan seks videosunun internete sızmasıyla sıkıntılı günler yaşayan Paris Hilton, aşırı hız nedeniyle 45 gün hapis cezasına çarptırılmıştı.

Skandal kraliçeleri Skandal kraliçeleri

Skandal kraliçeleri Skandal kraliçeleri

Bir cevap yazın

Britney Spears, Lindsay Lohan, Nicole Riche, Paris Hilton,