Sivas’ta 30 erkek grup seks yaparken yakalandı!

Sivas Kangal’da jandarmanın düzenlediği baskında 30 kişi grup seks yaparken yakalandı.

Sivas’ın Kangal İlçesi’nde akıllara durgunluk verecek bir baskın düzenlendi. İleri sürülen bu baskında yaklaşık 30 kişiye yakın gözaltına alındı ve bunlardan 6 sı tutuklandı.

İddiaya göre; bir ev de toplanan 30 erkek kendi aralarında cinsel ilişkiye girdi. Bu arada aralarından birisi olay yerinden uzaklaştı ve şikayet etti. Olay yerine gelen jandarma evin içinde bulunan bu insanları gözaltına aldı. Kangal Savcılığına çıkarılan yaklaşık 30 kişiden 6 sının tutuklandığı öğrenildi.

Sivas'ta 30 erkek grup seks yaparken yakalandı!

Erkek erkeğe cinsel ilişkide bulundukları iddiasıyla tutuklanan 6 kişi cezaevine gönderilirken, diğerlerinin de serberst kaldığı bildirildi.

DUYURU!

Bugün( 03/05/2013), özellikle forum sitelerinde ve sosyal medyada, 15 Şubat 2013 tarihinde yayınlamış olduğumuz, “Sivas’ta 30 erkek grup seks yaparken…” başlıklı haberimizin “asparagas” olduğuna yönelik binlerce yorum yayınlanmıştır.

Haber24 10 yıllık bir haber sitesidir. Bugüne kadar bilerek yalan bir haberin altına imza atmamıştır.

Bahse konu olay kesinlikle doğrudur. Bu haber hem emniyet kaynaklarından, hem hastanelerden hem de yerel medyadan doğrulatılmıştır. Yerel medya böyle bir olayı vererek Sivaslılarla karşı karşıya gelmek istememiştir.

Açıkça ifade ederiz ki; haberin detayları en az bu olay kadar ses getirecek niteliktedir. 31 kişinin tamamı Kangal ilçesinde yaşamamaktadır.Kangal sadece toplanma yeridir. Bu grup 14 Şubat’ta toplanmış, ancak aralarından bir kişi güvenlik güçlerine konuyu aktarmış ve baskın bu şekilde gerçekleşmiştir.

Tutuklanan şahıslara istinad edilen suç, cinsel istismardır.

Saygılarımızla

Bir cevap yazın

kangal, sivas,