Silikon Yoksa Sevişme de Yok – Merve İldeniz

Merve İldeniz sevişme

Göğüslerindeki silikonları 10 yıl önce çıkarttıran Merve İldeniz’in ‘Hadigari Cumhur’ filmindeki sevişme sahneleri ‘estetik görünmüyor’ diye yönetmen tarafından kesildi.

Eski manken Merve İldeniz, 10 yıl önce Bodrum’a yerleşerek doğal bir yaşam sürmeye başlamıştı. İldeniz, evinin bahçesinde yetiştirdiği ürünleri yiyerek ve mümkün olduğunca teknolojik araçları kullanmayarak organik yaşamdan kopmamaya çalışıyor. Öyle ki evinde bir televizyonu bile bulunmuyor. Ayrıca her yıl nisan ayında yoga kampına katılıyor. Merve İldeniz, organik yaşama öylesine uyum sağladı ki mankenlik yaptığı dönemde taktırdığı silikonları bile göğüslerinden çıkarttı.

Merve İldeniz seks

Her defasında kızı Leyla ile yaşadığı Bodrum’da çok mutlu olduğunu belirten Merve İldeniz, çekimlerine geçtiğimiz yıl başlanan ‘Hadigari Cumhur‘ isimli filmde rol aldı. Harun Özakıncı’nın yönettiği filmde İldeniz, oldukça cüretkar duş ve sevişme sahnelerinde oynadı. Ancak ne olduysa ondan sonra oldu. Yönetmen Özakıncı, güzel oyuncunun silikonsuz göğüslerinin estetik görünmediğini düşündüğü için duş ve sevişme sahnelerini filmden çıkardı.

Hadigari Cumhur‘ 22 Mayıs’ta gösterime girecek. Filmden 5 bin lira kazanan Merve İldeniz, parayı Bodrum’daki Cemal Uslu İlköğretim Okulu’na bağışladı.

Yorumlar “Silikon Yoksa Sevişme de Yok – Merve İldeniz”

  • Yasemin Yatar:

    Kocası serdar önalı aldattığı için boşanmak zorunda kalan merve ildenizden mi bahsediyoruz. Çok doğaldır saçını bile boyatmaz,ama en küçüğünden silikonları vardır, yeni sevgilisine sorun isterseniz.

Bir cevap yazın

Hadigari Cumhur, Merve İldeniz, merve ildeniz fotoğrafları,