Sevişme Sahnesinde Değil Şarkıda Heyecanlandı – Keira Knightley

Genç ve güzel oyuncu Keira Knightley, son filmi “The Edge of Love”ın galasında sevişme sahnesinde değil de şarkı söylediği bölümlerde dizlerinin titrediğini söyledi.

Eleştirmenlerden büyük övgüler alan “The Edge of Love” filminin galası bu çarşamba günü Edinburgh Film Festival’i kapsamında yapıldı.

23 yaşındaki İngiliz oyuncu Keira Knightley, filmde şarkı söylediği sahneler için “Sanki öleceğimi sandım. Dizlerim gerçekten titredi” diyor. Hemen her filminde çıplak bir sahnesi olan Keira Knightley‘in bu filmde de aşk sahneleri yer alıyormuş.

Rol arkadaşı- filmde kocası- Cillian Murphy ile yatak sahnesinde çıplak olmayı nasıl doğal karşıladığını anlatıyor “Çok basit. Çünkü bu bir seks sahnesi ve çıplak olmak gerek. Bu sahneleri çamaşır giyerek çekmeyi düşünmem bile” diyor.

Başka bir röportajında da göğüsleriyle gurur duyduğunu söyleyen genç oyuncunun çıplak göründüğü bazı filmler şunlar: Silk (2007), The Jacket (2005), Domino (2005), Doktor Jivago (2002), The Hole (2001). Filmin yönetmenliğini John Maybury yaparken diğer rollerde Sienna Miller ile Cillian Murphy yer alıyor.

Son günlerde basına aşırı zayıf olmasıyla da gelen güzel oyuncu ısrarla anoraksik olmadığını iddia ediyordu.

Şimdi pek çok Keira Knightley hayranı savaş sırasında romantik aşk ilişkilerini anlatan “The Edge of Love” filmini bekliyor

Keira Knightley çıplak
Keira Knightley sevişme
Keira Knightley sex scene

Bir cevap yazın

Keira Knightley, Keira Knightley çıplak, keira knightley fotoğrafları, The Edge of Love,