Bu sahneler için 18 yaşına girmesini beklediler – Kate Winslet

Titanic’le yıldızlaşan oyuncu Kate Winslet, yeni film,i ‘The Reader’da yeni incelmiş haliyle çırılçıplak görünüyor!

ABD’de 9 Ocak’ta gösterime girecek olan ve Alman yazar Berhnard Schlink’in, Der Vorleser (Okuyucu) adlı romanından sinemaya uyarlanan ‘The Reader‘ isimli filmde oynayan Kate Winslet, hayranlarını şaşırtacak. Filmde cesur sahnelere imza atan ve üstsüz şekilde görünen Winslet, Titanic’den bu yana bir hayli de kilo vermiş olduğunu gözler önüne seriyor.

Billy Elliot, The Hours (Saatler) gibi filmleriyle tanınan Stephen Daldry‘ın imzasını taşıyan film, Altın Küre adayları arasında… Oscar için de adaylığı en güçlü yapımlardan biri..

Başrollerini Kate Winslet ve Ralph Fiennes‘ın paylaştığı filmin son gülende gündeme gelmesinin nedeni genç oyuncusu ise David Kross… Filmde anlatılan aşk öyküsünün erkek kahramanı Michael Berg’in gençliğini canlandıran Kross’un rol gereği Kate Winslet ile sevişmesi gerekiyordu. Ancak Kross, filmin çekimleri başladığında henüz 18 yaşını doldurmadığı için yönetmen Daldry, bu sahneler için beklemek zorunda kaldı. Kross’un 4 Haziran’da 18 yaşına girmesinin ardından da bu sahneler çekilmiş.

Okuyucu, eski bir Nazi savaş suçlusu olan Hanna ile hukuk eğitimi gören genç Michael arasında yaşanan tutkulu ilişkiyi anlatıyor. Filmin kadrosunda Kate Winslet, Ralph Fiennes, David Kross paylaşıyor.

Filmden sıcak sahneleri:

Bir cevap yazın

Kate Winslet, Kate Winslet çıplak, Kate Winslet fotoğrafları, The Reader,