Settings Organizer

Settings Organizer download

Settings Organizer

Windows XP, Vista ve 7 için yapılmış bir sistem ayarlarını düzenleme programıdır. Windows’daki bazı ayarlar kullanıcıya kapalı ya da çok dolambaçlı yoldan geçtikten sonra erişilebiliyor. Bunun sebebi de standart kullanıcıların ayarları karıştırıp, işletim sisteminde kendileri açısından bir sıkıntıya sebebiyet vermemeleri sağlamak. Microsoft bu ayar değişikliklerini gelişmiş kullanıcılara tavsiye eder ama yine de dikkatli olmakta fayda var.

Küçük boyutu, basit yapısı, tek pencere içinde görev ve açıklamaları gösteren arayüze sahip.

Örneğin: Bilgisayarın kullanıcı adını değiştirmek, imlecin hızını ayarlamak, Cd/DVD sürücü paylaşımı, çift tıklama toleransı, sürekle bırak toleransı, parola olmaksıızn giriş, program dosyaları yolu, sistem bilgilerini görüntüleme gibi çok sayıda değişiklik yapılabilir.

Özellikler:

  • Windows XP ve üzerini destekler.
  • Kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanım.
  • Program aynı zamanda USB bellek, disket veya diğer tüm yeniden yazılabilir medya üzerine monte edilebilir.
  • Küçük boyut ve düşük sistem kaynak tüketimine sahip.
  • 150’den fazla gizli Windows seçeneğine erişim.
  • Yedekleme özelliğiyle gerekirse değişiklikler geri alınabilir.
  • Türkçe hariç çoklu dil desteğine sahip.

Kısıtlama

Programı 10 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Ayrıca deneme süresini 30 güne çıkartabilirsiniz. Bunun için buraya tıklayarak üretici sitesinden kayıt olmalısınız. Doğru e-posta adresi girdiğinizde e-posta adresinize bir mesaj gelecek. Gelecek mesaj içinde bulunan bağlantıya tıkladığınızda kayıt bilgileriniz onaylanacak ve daha sonra e-posta adresinize programı 30 gün kullanabilmeniz için gerekli kayıt anahtarınız gelecek. Bu uzatma anahtarını programın ‘Register > Enter Key’ bölümüne girmeniz yeterli. Bu sayede programın deneme süresini 30 güne çıkartabilirsiniz.

Programın lisanslı fiyatı ise 19.99$’dır.

Settings Organizer download

Bir cevap yazın

indir, program indir,