Selfie’leri emojiye dönüştüren mobil uygulama: Imoji

Mesajlaşma uygulamalarında ve SMS‘lerde en çok arkadaşlarımıza gönderdiğimiz şeyler emoji’ler ve selfie’ler. Ama telefonunuzdaki emoji’ler sizi kesmiyor mu? O zaman selfie‘nizden emoji yaratmaya ve bir taşla iki kuş vurmaya ne dersiniz?

Emoji çılgınlığı her geçen gün başka bir boyut alırken yeni bir iOS uygulaması olan imoji bu trendi başka bir boyuta taşıyor ve kendi emoji’nizi kendinizin yapmasını sağlıyor. imoji ile her türlü görseli sticker ya da emoji’ye dönüştürebiliyor ve iMessage üzerinden arkadaşlarınıza gönderebiliyorsunuz.

iPhone’un kendi emoji karakterleri sizi tatmin etmiyorsa artık kendi emoji’nizi kendiniz yaratabileceksiniz. İster internetten bulduğunuz bir görsel olsun, ister “Benden nasıl bir emoji karakteri olurdu?” diye düşünerek çektiğiniz selfie olsun imoji tüm bunları eğlenceli emoji’lere dönüştürüyor.

Imoji

Emoji’leştirmek istediğiniz görseli seçtikten sonra uygulamanın araçları ile bunları zoomlayabiliyor, kenarlarını düzeltebiliyor ve sanal makaslar aracılığıyla kesebiliyorsunuz. Ve işte karşınızda el emeği, göz nuru sadece size özel emoji’niz.

Sonrasında yarattığınız emoji’nizi herkese açık ya da özel olarak ayarlayabiliyor, ona etiketler verebiliyor ve istediğinizde iMessage içinde arkadaşlarınıza gönderebiliyorsunuz.

Eğer kendi emoji’nizi yapmak size zahmetli geliyorsa uygulama içindeki arama kutusundan diğer kullanıcıların yaptığı özel emoji’leri bulabilir ve bunları mesajlarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca popüler emoji’leri trending bölümünden de görebildiğinizi ekleyelim. Ama bana özel bir emoji’m olsun diyorsanız gerisi sizin yaratıcılığınıza kalmış.

Uygulamayı indirerek arkadaşlarınızı şaşırtmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Emoji, mobil uygulama, selfie,