Selena Gomez’in Çıplak Fotoğrafları İnternete Düştü

Selena Gomez‘in de cep telefonu hacklendi. İnternette hızla yayılan Selena Gomez‘e ait olduğu iddia edilen fotoğraflar hakkında henüz bir açıklama gelmedi.Selana Gomez’in kendisini çektiği anlaşılan fotoğrafları kime gönderdiği hayranları arasında merak konusu oldu.

Hollywood yıldızlarının iCloud hesaplarının hacklenmesi olayına bir isim daha eklendi. Daha önce Jennifer Lawrance ve Kate Upton’ın fotoğraflarının internete sızmasının ardından bu kez de Justin Bieber ile yaşadığı aşk ile dünyaya adını duyuran 22 yaşındaki şarkıcı Selena Gomez‘in fotoğrafları sanal aleme yayıldı.

Selena Gomez çıplak

GOMEZ OLDUĞUNUN KANITI; GÖĞSÜNÜN ÜZERİNDEKİ BEN

Sosyal medya hesapları ve forumlarda bir anda patlama yaşatan fotoğraflar hakkında yorum yapan birçok kullanıcı fotoğrafların Selena Gomez’e ait olduğunu iddia etti. Bu iddianın en büyük kanıtı ise fotoğraftaki kişi ile Selena Gomez’in göğsünün üst bölümünde yer alan iki adet ben.

Model Kate Upton, oyuncu Jennifer Lawrence ve şarkıcı Selena Gomez‘in ardından başka hangi ünlülerin fotoğraflarının yayınlanacağı ise merak konusu oldu.

Selena Gomez Fotoğrafları

Bir cevap yazın

Selena Gomez, Selena Gomez çıplak, Selena Gomez fotoğrafları, ünlü resimleri,