Şebnem Schaefer hala bakire!

Yılladır süren Şebnem Schaefer ve Özcan Deniz davasında sular durulmuyor.

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in sunduğu “Orada Neler Oluyor” programına katılan Schaefer’ın avukatı İbrahim Fırat ilginç açıklamalarda bulundu

Özcan Deniz ve avukatının akıl sağlığının yerinde olup olmadığına dair rapor istemesine Şebnem Schaefer‘ın çok üzüldüğünü söyleyen avukat İbrahim Fırat, programda şöyle konuştu: “Şebnem Hanım ‘Ben deli miyim’ diye günlerce ağladı. Şebnem Schaefer, Özcan Deniz’in ortaya attığı bornoz meselesinden sonra psikolojik tedavi görmeye başlamıştı. Şimdi yine o kadar kötü oldu ki tekrar tedavi görmeye başladı. ‘Bornozun altından deli çıktı’ yorumlarına da kahroldu.

Şebnem, Özcan Deniz‘in evinin yolunu bilmez. Hiçbir ilişkileri olmamıştır. İsterlerse bunu da kanıtlaya biliriz. ‘Biseksüel’lik raporuna karşı Özcan Deniz’in avukatı bizden ‘Bakirelik raporu‘ isteyecekmiş. Bunu da alırız. Müvekkilim yıllar önce böyle bir rapor almıştı. Durumu hala aynıdır. Yine aynı raporu alırız. Müvekkilim Şebnem’e bu konuda güveniyorum. Bakirelik raporunda hiç kimsenin şüphesi olmasın.”

Şebnem Schaefer fotoğrafları

Şebnem Schaefer hala bakire! için yorumlar “4”

Bir cevap yazın

Jennifer Schaefer, Özcan Deniz, Şebnem Schaefer, Şebnem Schaefer fotoğrafları,