SearchMyFiles

SearchMyFiles download

SearchMyFiles

SearchMyFiles, adından anlaşılacağı üzere bir dosya arama yazılımıdır. Windows’un standart dosya ve klasör arama aracına alternatif olarak geliştirilmiştir. Üstelik Windows’un arama aracına oranla çok daha üstün nitelikli bir yazılımdır. Tamamen ücretsiz sunulmaktadır ve Türkçe dil eklentisi de mevcuttur.

SearchMyFiles yazılımı sabit diskinizdeki dosyalarınızı adına, boyutuna, dosya özelliğine, oluşturulma tarihine ve daha birçok niteliğe göre arayabilmektedir. Yazılım seçtiğiniz bir dizindeki klasörler ve alt klasörlerde oldukça hızlı biçimde arama işlemi yapabilmektedir. Gizli ve şifrelenmiş dosyaları da arayabilen yazılım istediğiniz boyut aralıklarında sınıflama yaparak dosya bulma imkanı da sunmaktadır.

Windows gezgininde sağ tıklama alanına da eklenebilen yazılımla isterseniz dosya uzantılarına göre de arama yapabilirsiniz. Çok küçük boyutlu bu yazılım Ava Find adlı dosya arama yazılımına da ücretsiz ve Türkçe bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Türkçe dil yamasını buradan indirebilirsiniz.

SearchMyFiles download

Bir cevap yazın

Arama Araçları, indir, ücretsiz programlar,